Zajímavosti

Jaký je tvůj patron? :)

22. října 2011 v 13:10 | Hermiona Grangerová

What's your Patronus?
Your Result: Your Patrnous is a Wolf!
You work best in a close support group and are fiercely loyal to those you love. You are unbeatable in a group and incredibly strong even alone due to your cunning at getting the job done.
Your Patronus is a Hedgehog!
Your Patronus is a Dolphin!
Your Patronus is a Hawk!
Your Patronus is an Iguana!
Your Patronus is a Panther!
Your Patronus is a Badger
Your Patronus is a Fox!
Zkuste si test i vy ;) tady!

Úplně první fotky herců z natáčení HP

11. října 2011 v 20:12 | Hermiona Grangerová

Postavy z HP jako ty od Disneyho

11. října 2011 v 20:01 | Hermiona Grangerová
Nejlepší Harry jako princ Eric :))

Mufiny Harry Potter

11. října 2011 v 19:59 | Hermiona Grangerová

Tak příště kuchtim už jen tyhle :P

HP funny :)

11. října 2011 v 19:55 | Hermiona Grangerová
Tak opět přidávám jen takový shluk obrázků a různých výtvorů z netu, různě z tumbrl, googlu a podobně..většina z nich jsou spíš jako vtípky tak snad se na něčem aspoň zasmějete :)
Nemohla jsem si k většině odpustit ty svoje komentáře, tak se předem omlouvám :D

Néé :D
Ron a ty jeho výrazy ↑ :)
Ups...tak to to asi vyslovuju špatně :D
Pravda pravdoucí :D ↑
ÁÁÁÁÁ :D
Nejlepší pohotová reakce :)
HOhoo :D ↑
Primitivní :D Jsem to nejdřív ani nechápala :D
:DDDD
Nakonec to nejlepší :))

A Very Potter Musical ♫

24. září 2011 v 17:00 | Hermiona Grangerová
Get back to Hogwarts! :)
Pottermánie s posledním filmem zdaleka nekončí :) Když už máte všechny filmy zhlédnuty několikrát, zhlédněte i muzikál :D Vy, co jste ho ještě neviděli, tak to okamžitě napravte, protože o hodně přicházíte...teda hlavně všichni pottermaniaci :D Já ho úplně žeru :)) Poprvý jsem ho zkoukla už v roce 2009 a od tý doby pravidelně :D
Tákže - A Very Potter Musical, A Very Potter Sequel :P (na videa-cesky nebo na youtube bez titulků a na of. účtu Starkid :)

PIGFARTS! PIGFARTS! jum-jum-jum :D
*ROFL* :D

Let's finish this.. :D

23. července 2011 v 18:38 | Hermiona Grangerová
Povedený :D

Cedric Diggory na Facebooku? :D

6. února 2011 v 18:29 | Hermiona Grangerová
(c) hermionagrangerova.blog.cz
Zbožňuju tyhle vymyšlený statusy :D Nejlepší Voldemort: Gay x)
zdroj: ronandhermionesource.tumblr

Promofotky k legu Harry Potter 1-4!

31. prosince 2009 v 14:42 | Hermiona Grangerová
zdroj: www.oclumencia.com.br/galeria

V USA vycházejí na DVD HP1, HP2 a HP6!

8. prosince 2009 v 12:46 | Hermiona Grangerová
Na amreický trh se dnes dostalo pohromadě zřejmě zatím nejvíc nových DVD a Blu-ray s filmy o Harry Potterovi. Vycházejí tam nové rozšířené verze Kamene mudrců a Tajemné komnaty s několikahodinovými bonusovými materiály společně na 10 DVD/Blu-ray. Na rozdíl od Slovenska a Česka si mohou američtí fanoušci oficiálně stáhnout Prince dvojí krve přímo do počítačů a Blu-ray přehrávěčů bez toho, aby měli DVD nebo Blu-ray. Mohou tak udělat pomocí zpoplatněného digitálního downloadu ($14,99).

Na videu pod článkem můžete zhlédnout doposud neviděný bonus a jednu novou rozšířenou scénu z obnovené verze Kamene mudrců.

Chris Columbus a Alan Rickman mluví o obsazení profesora Snapea ↓
Ve videu kromě jiného Daniel Radcliffe (Harry) přiznává, že se na natáčení s Rickmanem bál a musel si v duchu připomínat, že jde jen o natáčení, ne skutečnost. Alan a Chris zase vzpomínají na obsazení tajemného profesora.

Warner Bros. taky zveřejnili novou rozšířenou scénu s trolem v Bradavicích. Podívat se na ni můžete ve video formátu Quicktime anebo Windows Media Player.
zdroj: www.priori-incantatem.sk/show.php (překlad a úprava článku)

První čtyři knihy s věnováním od J.K.Rowling + kniha podepsaná herci z HP!

3. prosince 2009 v 13:19 | Hermiona Grangerová
zdroj: www.snitchseeker.com/gallery

Dan, Rupert a Emma na MTV!

29. listopadu 2009 v 18:23 | Hermiona Grangerová
Hudební stanice MTV zasvětila tento víkend celebritám. V pravidelných časových intervalech se nám nabízelo sledování různých programů zaměřených na život celebrit, jejich bydlení, peníze, záliby...Mezi nimi samozřejmě nesmí chybět Emma Watson, Daniel Radcliffe a Rupert Grint.
Jejich jména by se měli skloňovat v souvislosti s jejich poměrně nízkým věkem, ale přesto poměrně vysokým majetkem.

Danielovi a Rupertovi by mělo být věnovaných jen několik minut ve vysílání v neděli (dnes), ale Emmu jste měli možnost vidět už v sobotu kolem 14. hodiny. Na obrazovkách se objevila se svým součastným partnerem. Kompletní program stanice si můžete prohlédnout na tomhle odkazu.

zdroj: www.priori-incantatem.sk/show.php

Tri pomáhá dětem v nouzi! (video)

22. listopadu 2009 v 19:59 | Hermiona Grangerová
Představitelé ústředního tira ve filmech o Harry Potterovi, herci Daniel Radcliffe, Rupert Grint a Emma Watson natočili krátké video pro reklamní kampaň nadace Children in Need (děti v nouzi),
která pomáhá méně šťastným a znevýhodněným dětem ve Spojeném království Velké Británie a Severního Irska.
 zdroj: www.snitchseeker.com 

Poskládej si puzzle s Emmou! :D

31. října 2009 v 14:23 | Hermiona Grangerová
Tak po kliknutí na TENTO odkaz, se vám otevře stránka, na které si můžete poskládat takovou skládačku...pokud tak uděláte a správně, tak by vám měla vyjít jedna z fotek Emmy :) Prostě něco na způsob puzzlí..Hodně štěstí :P

zdroj: z blogu www.hp-blog.blog.cz :)

Dan s Emmou v Guinessově knize rekordů!

16. září 2009 v 15:06 | Hermiona Grangerová
Herci Daniel Radcliffe a Emma Watson byli zapsáni do Guinessovy knihy rekordů pro rok 2010 díky "nejvíce naplněné pokladně" (největšímu výdělku).
►Dan získal ocenění za "Nejvyšší plat herce v posledním desetiletí" , kde vydělal za prvních pět dílů v průměru asi 558 milionů dolarů za film.
►Emma získala ocenění pro "Nejvyšší hrubý plat pro ženský herecký výkon" , kde vydělala asi 753,7 milionů dolarů za film.

Guinnessova kniha rekordů 2010 bude zveřejněna tento čtvrtek.

Nové obaly k prvním dvoum potterovkám!

7. srpna 2009 v 11:05 | Hermiona Grangerová
zdroj: www.snitchseeker.com

Test od WB-Které postavě z HP jsi podobná(ý)?

5. srpna 2009 v 19:15 | Hermiona Grangerová
Tak na tomto odkazu si můžete vyplnit jednoduchý anglický test, podle kterého zjistíte, které postavě z Harryho Pottera jste podobní. Může vám vyjít i několik postav najednou a test je navíc doporvázen fotkama k šestému filmovému pokračování - Princ dvojí krve.
Pochlubte se, jak jste dopadli? :)
Mně teda vyšel Hagrid, Harry a Hermiona.

Na Hlavní nádraží přijede vlak do Bradavic!

15. července 2009 v 20:00 | Hermiona Grangerová
Před několika minutami byla v televizních novinách na Nově odvysílána reportáž o připravované půlnoční premiéře Prince dvojí krve a chystaném programu po ní. Jedná se o tzv. párty, která se už touhle dobou chystá na Hlavním nádraží. Vše bude samozřejmě s tématikou Harryho Pottera a proto se není čemu divit když se budete moci pokochat napodobeninou Velké síně či učebny Lektvarů. Jinak v reportáži zaznělo pár informací o premiéře a dokonce i krátká upoutávka na šesté filmové pokračování.
Informace o chystané párty po premiéře Prince dvojí krve ↓


Dnes večer začne v Praze předpremiéra už šestého dílu příběhu o Harry Potterovi.
Na Hlavním nádraží začne v deset hodin večer filmová party. A budovu nádraží si organizátoři nevybrali náhodou.

První nástupiště se totiž na několik hodin změní v pohádkové nástupiště 9 a 3/4. Z něj vždy odjíždí vlak do Bradavic, města, kde se už několik let stává z Harryho stále lepší a lepší čaroděj.


Program večírku po předpremiéře filmu je podle organizátorů neformální a vystoupí na něm s krátkým programem jen Tomáš Kraus.


Oficiální začátek party je ve 22 hodin. Jediné omezení se bude večer týkat prvního nástupiště, na které nebude přijíždět žádný vlak.

Harryho šestý školní rok ve Škole čar a kouzel v Bradavicích pokazí válka mezi Voldemortovými přívrženci a stoupenci dobra, v níž náš hrdina s jizvou ve tvaru blesku na čele buď vyhraje, nebo zemře.

Zkušební promítání nového filmu o Harry Potterovi se uskutečnilo už v březnu v Chicagu. Reakce publika ale asi nebyly takové, jaké tvůrci dalšího díku čarodějné ságy čekali.


V reakcích se nejčastěji objevovaly připomínky, že film je "příliš romantický" a "nepřesvědčivý". Podrobnosti si přečtěte ZDE.

zdroj: TN.cz-(úprava)

WIZARD '09 v Praze!

24. června 2009 v 16:01 | Hermiona Grangerová
WIZARD '09

Přesně 15.7. 2009, pro mnohé den před premiérou Prince dvojí krve, se v Praze v prostorách Kulturního domu Ládví bude konat připravovaná akce WIZARD '09. Jedná se vlastně o tzv. con (z anglicekého slova convetion - setkání) fanoušků Harryho Pottera při příležitosti premiéry šestého filmového pokračování Harry Potter a Princ dvojí krve.
Na účastníky čeká celodenní program, který začne už od 13:00 a bude zakončen právě premiérou Prince v 00:01. Můžete se těšit na exkluzivní hosty, mezi kterýma nebude samozřejmě chybět ani herec Chris Pankin, který ve filmech o Harry Potterovi ztvárňuje jednoho ze šestice bratrů Weasleyových - Percyho Weasleyho. V programu nebude chybět ani autogramiáda s hercem, setkání s českými dubléry herců jako např. s Alešem procházkou (Severus Snape) či Jirka Kocman (Ron Weasley). Více informací o této akci se dozvíte po kliknutí na banner nad textem ↑

zdroj: informace ze stránky wizardcon.cz

Jason o Danovi, Rupertovi a Emmě!

7. června 2009 v 20:39 | Hermiona Grangerová
Jason se nedávno v Londýně zúčastnil na speciálním představení muzikálu Sestra v akci. Při té příležitosti se v rozhovoru pro tisk vyjádřil i o svých mladých spoluhercích z potterovek - Danielovi, Rupertovi a Emmě.
Povídal o tom, jak trojice mladých hvězd nejsou rozmazlení a pokažený slávou a bohatstvím, které jsou důsledkem jejich ústředního postavení, které mají v příbězích Harryho Pottera.
  • Vyjádření Jasona,čtěte v celém článku
 
 

Reklama