Červenec 2010

Článek o spřátelených stránkách :)

24. července 2010 v 20:21 | Hermiona Grangerová |  →Moje kecíky
(c) HermionaGrangerova.blog.cz
Tak a je to tady :) 
Nedávno jsem v jednom z článků psala o tom, že bych měla opět ráda sbčka a že si nejsem jistá, jak to s mým blogem bude dál. Protože jsem to tu moc neaktualizovala, nemyslím si, že si na tento blog vzpomněla většina sbček. Jsem ale neskutečně zavázaná těm, co tento blog navštěvovali a ještě psali komentáře - opravdu díky, možná i to mě z části dokopalo k tomu, že jsem blog opět "obnovila". A taky si nesmírně vážím toho, že i přesto, že jsem opravdu přelítavá a komentáři vás zaplavuji jen když mám čas, tak že i přesto stojíte o to být mými sb (teď mluvím k těm, co mi spřátelní opět odsouhlasili a ještě jedno děkuju :)
No a teď k věci..
Všem mým  (většině už asi bývalým) sb se ozvu na blog, aby vůbec někteří zaregistrovali, že jsem opět zpět :) No a obeznámím je i s prosbou o spřátelení, protože na většinu jejich stránek jsem si zvykla a navštěvuju je tak či tak, i když bychom sbčka nebyly, nic by to něměnilo :) No a pokud se mi tohle podaří, bude to opravdu ten nejlepší první krok po návratu na tento blog. Bude následovat nový design a tak trochu větší pořádek, protože v některých rubrikách je vážně nepořádek...No a taky mám připravené překvapení v podobě nových článků, které budou spíš..no nechte se překvapit :) Budu moc ráda za jakékoliv příspěvky z Vaší strany a teším se, že jsem zpátky, doufám, že Vy taky :)

Pokud souhlasíte s tím, aby jsme byly nadále spřátelené stránky (sbčka :D) tak to prostě dejte vědět sem pod tento článek do komentářů :) Vyplňte možná tohle ↓ ...jo kdyby jste si třeba někdo změnil přezdívku, abych věděla...no dost keců :D Ještě jednou děkuju :)

Přezdívka:
Blog:
Jestli teda zůstáváme sb :)

Dva bannery - Ron, Harry (HBP)

24. července 2010 v 20:06 | Hermiona Grangerová |  Other graphics
(c) HermionaGrangerova.blog.cz
(c) HermionaGrangerova.blog.cz
(c) HermionaGrangerova.blog.cz

Dva bannery s Hermionou (HBP)

24. července 2010 v 20:04 | Hermiona Grangerová |  Other graphics
(c) HermionaGrangerova.blog.cz
(c) HermionaGrangerova.blog.cz
(c) HermionaGrangerova.blog.cz

Bonusové video s rozhovory k Ohnivému poháru!

24. července 2010 v 19:43 | Hermiona Grangerová |  Zajímavosti o filmu HP4
zdroj: youtube.com - (sheeblay2)

Stará fotka členů Fénixova řádu

24. července 2010 v 19:41 | Hermiona Grangerová |  Fénixův Řád
(c) HermionaGrangerova.blog.cz
Našla jsem ji někde v počítači, zdroj si už bohužel nepamatuju :( :D

Fotka Emmy s její dublérkou (během natáčení Ohnivého poháru)

24. července 2010 v 19:39 | Hermiona Grangerová |  Fotky z natáčení HP4
○ Emma dublérku potřebovala hlavně při natáčení akčních scén..Podle oblečení si myslím, že šlo o scénu, kdy po Mistrovství světa zaútočili Smrtijedi...
(c) HermionaGrangerova.blog.cz

Fotka z natáčení Fénixova řádu (seznámení s Drápem)

24. července 2010 v 19:37 | Hermiona Grangerová |  Fotky z natáčení HP5
(c) HermionaGrangerova.blog.cz
zdroj: photobucket.com

Promofotka Hermiony k Ohnivému poháru

18. července 2010 v 11:15 | Hermiona Grangerová |  Promo fotky
(c) hermionagrangerova.blog.cz
zdroj: watsonfan-gallery.ic.cz

Trailer k Relikviím smrti (Videogame part I.)

11. července 2010 v 19:10 | Hermiona Grangerová |  Trailery k HP7


zdroj: snitchseeker.com


Nové záběry z Relikvií smrti od ABC family!! (3 videa)

11. července 2010 v 9:21 | Hermiona Grangerová |  Trailery k HP7
(c) hermionagrangerova.blog.cz
Na televizní stanici ABC family byly odvysílány tři ukázky z Relikvií smrti, plné nových záběrů z dvoudílného filmu i scén během natáčení.

Hned první video s podtitulem "Příběh" je plné dosud neviděných pohledů, jak na natáčení tak na záběry z filmu, které jsou doplňovány rozhovory s herci (Daniel Radcliffe, Rupert Grint, Emma Watson), producentem (David Heyman) a režisérem (David Yates).
Překlad:
Harry: Co víte o Relikviích Smrti?
Dan: Důvod, proč se ocitli na této cestě, je mnohem větší než kdokoliv z nich.
Ollivander: Říká se, že jsou tři.
Dan: Tohle je Harryho poslední šance jednou provždy zkoncovat s problémem jménem Voldemort.
DH: Máme tu Harryho, Rona a Hermionu na útěku - pokoušejí se najít klíče k porážce Voldemorta a v podstatě netuší, jak to udělají. Nemohou se spolehnout na nikoho jiného, pouze sami na sebe.
Emma: Jsme svědky toho, do jaké nesmírné míry se Ron a Hermiona obětují za Harryho a jejich přátelství.
Rupert: Je to tak příšerně strašidelný a nepředvídatelný svět, v němž každý v podstatě pracuje pro Voldemorta.
Vold: Já musím být ten, kdo zabije Harryho Pottera.
DY: Voldemort má na dosah absolutní moc. Potřebuje se už jen zbavit Harryho Pottera.
Dan: Vzhledem k proroctví Harry vždy předpokládal, že bude tahat za kratší konec. Vždy věděl, že jednoho dne k tomu dojde a jeden z nich bude muset zemřít.
Vold: Harry Potter.
Dan: Harry si je vědom toho, že pravděpodobně nastal ten okamžik.
Vold: Chlapec, který přežil. Pojď umřít.
DH: Všechny cesty vedou k Bradavicím, v konečném důsledku.
DY: Záchrana kouzelnického světa. Je to válka.
Emma: Sázky jsou vysoké a za těchto výjimečných okolností, kdy každý hledá kousíček naděje, stane se z nich ten úžasný druh hrdinů.
Vold: Proč žiješ?
Harry: Protože mám něco, pro co se vyplatí žít.
Rupert: Všechny bojové scény, ve kterých jsme svědkem toho, jak těžce se bojuje, když (Smrtijedi) ničí Bradavice a všude jsou rozvaliny, jsou vlastně dost šokující.
Dan: Celá druhá část bude ve velmi rychlém tempu. Je tam jak mnoho akce, tak mnoho soubojů, ale všechno v dobrém, v takovém tom epickém stylu.
Emma: Na toto jsme všichni čekali. Sem jsme směřovali. Od začátku až do konce vám budou bušit srdce. Diváci budou zadržovat dech: "Zvládnou to?"
Ollivander: Skutečně nemáš žádnou šanci.

V pořadí druhé video s podnázvem "Na útěku" je zaměřený hlavně na ústřední trio, je plné scén známých z traileru a doplněné rozhovory s Danielem, Rupertem a Emmou.
 Překlad:
Harry: Musíme odejít. Nejsme tu v bezpečí.
Emma: Harry, Ron a Hermiona jsou na cestě, na útěku. Jsou jako váleční uprchlíci.
Pettigrew: Není po něm ani stopy, můj pane.
Voldemort: Přiveďte mi ho!
DB: Jsou nuceni utéct, a tentokrát nikoli do bezpečí a svého útočiště v Bradavicích. Je tam riziko, je tam vzrušení, pro všechny tří je to obrovská cesta.
Emma: Jsou štvanou kořistí. Už nemají domov, už nesjou nikde v bezpečí a mají před sebou misi. To vše vnáší do toho příběhu vzrušení.
Rupert: Pokoušejí se najít viteály - a viteálem může být opravdu cokoliv, takže najít je je skutečně těžký úkol, přímo jakési pátrání.
Dan: Tento film je v podstatě o Harrym, Ronovi a Hermioně, o jejich cestě za přežitím.
Harry: K zemi!
Dan: Vědí, že každý den bude těžký a plný hněvu, strachu a hlubokého, hlubokého trápení. Myslím, že pro diváky to bude vzrušující.

Třetí video s podnázvem "Lesní běh" je sice v horší kvalitě než předchozí dvě, ale zato máte možnost náhlednout více do zákulisí natáčení akčních scén v lese, Jedná se o část filmu, kdy Harry, Ron a Hermiona utíkají lesem před lapky. Můžete zachytit i část videa, ve které trio žertuje společně s režisérem o tom, kdo z nich je nejrychlejším běžcem. Následuje i záběr na menší závod mezi Emmou a Danem.
Překlad:
Dan: : Myslím si, že jsem relativně v dobré formě, ale tento film mě dostane do ještě lepší, neboť je v něm vážně dost běhání, lezení a skákání.
Emma: Budeme utíkat přes les a budou nás honit lapkové. Sledování této sekvence bude velmi vzrušující. Natáčí se to jistým typem kamery, která funguje v podstatě jako drátěný zip a dokáže se pohybovat neuvěřitelně rychle.
DY: To já zakřičím AKCE a oni vyrazí, pchjuuu! A běží jako maniaci, a to jen proto, že si navzájem tvrdě konkurují. Dan chce běžet rychleji než Emma, Emma chce běžet rychleji než Dan. A Rupert nechce zaostávat, prostě se snaží dostat na čelo.
Rupert: Nenapadlo mě, že bych mohl být nejrychlejší, jen jsem chtěl jen předběhnout Dana a Emmu. Opravdu jsme sprintovali dost rychle.
Emma: Každý z nás tvrdil, že byl nejrychlejší. A tak jsme si dali závod, abychom to jednou provždy rozhodli.
Dan: Jsem rychlejší než Emma. Neexistuje, abych nebyl, to vůbec nepřichází v úvahu. Klidně si s ní dám závody na červeném koberci na nejbližší premiéře. Jen ať je dlouhý sto metrů, já to udělám!

zdroje: videa ze stránky www.snitchseeker.com, překlad ze stránky www.priori-incantatem.sk/show.php (překlad ze slovenštiny), text k videjím (c) by Hermi

Wallpaper for Deathly Hallows!

11. července 2010 v 9:20 | Hermiona Grangerová |  Wallpapers
Ták...po dlouhé době opět zveřejňuju článek, netuším, jestli s tím někoho potěším, ale vytvořila jsem jakýsi fan wallpapery k Relikviím smrti. Zaujal mě nový wallpaper s Bradavickým hradem v ohni, tak jsem se inspirovala...
     Doufám, že se vám líbí a když tak ho máte ve dvou odstínech :D
Jinak jak si užíváte prázdniny? Co říkáte na nové záběry z Relikvií a jak přežíváte ty každodenní vedra? Budu se snažit zveřejňovat víc článků :) A taky bych si ráda nějak zařídila sbčka, i když už nedoufám, že budete mít zájem o spřátelení, ale kdyby náhodou... (kousíček naděje :D..)
     Jinak jsem tak prohlížela tu hromadu novinek, co se objevilo a narazila jsem na velice zajímavé ankety. Jde o hlasování mezi postavami z Harryho Pottera a Twilight. Když jsem narazila na anketu kdo je větším zlounem - jestli Voldemort nebo Victorie, ještě jsem se zasmála a bez rozmýšlení hlasovala pro Voldemorta. Jenže jakmile jsem uviděla anketu mezi Edwardem a Harrym, nebo Jackobem a Ronem, Bellou a Hermionou...! Nechápu to, jak mohou posuzovat světový fenomén jako je Harry Potter s Twilight? Neříkám, že se mi Twilight nelíbí, jen mám pocit, že Harry Potter má prostě naproti tomuto navrh. Jak dějově, tak postavy mají víc propracovanější charakter, zápletky, o tom se nedá diskutovat..možná tímhle odstavcem někoho naštvu, ale ve skrytu duše doufám, že v těchto anketách HP postavy ty z Twilight převálcují :D Co si o tom myslíte vy? 
No nic, jsem asi blázen :D Tak ale věřím, že mezi vámi je taky pár šílenců, tak popřípadě mrkněte SEM a pustěte se do hlasování! ;)


Ty slíbené wally ↓
 (c) by Hermi (hermionagrangerova.blog.cz)