Červen 2010
Trailer k filmu Harry Potter a Relikvie smrti!

29. června 2010 v 17:59 | Hermiona Grangerová |  Trailery k HP7
Trailer byl zveřejněn v dnešních ranních hodinách a dost lituju toho, že jsem si nepřivstala tak jako v létě v roce 2009 :D. Mohla jsem mít celej dnešní den lepší náladu, ale zase okamžitě se mi nálada spravila po shlédnutí tohoto dvou a půl minutového videa. Je to prostě okouzlující podívaná! Ty akční scény, bude to vážně drama, setkání Harryho a Voldemorta je podle záběrů na vlas podobné knižní předloze a ten drak...na ty scény z útěku z Gringottovic banky se moc těším. Bellatrix vypadá až příliš hrozivě, stejně jako Voldemort - paráda :)
Trailer mě vážně dostal, svým způsobem mi Relikvie smrti něčím připomínají Vězně z Azkabanu. Nevím čím, ale něčím. No a Vězeň z Azkabanu je zatím asi můj nejoblíbenější filmový díl, tak možná po shlédnutí těchto dvou dílů se to změní. Už se vážně nemůžu dočkat listopadu, co vy? :)

Tady je video i s českými titulky, i když v traileru je většina pasáží celkem srozumitelná.
To, že budou oba závěrečné filmy HP ságy ve 3D formě mi přijde absolutně úžasné! I když tato podívaná bude stát víc než ve 2D formě, myslím, že si to nikdo z nás nenechá ujít :) Bude celkem zajímavé, když tento trailer pustí před filmem Zatmění, bude dobře viditelné, že Harry Potter je prostě úplně o něčem jiném. Jsem ráda, že se režisér začal víc držet knižní předlohy, teda podle těch ukázek to tak vypadá..