Květen 2010

Známá představitelka Nevillovy babičky!

30. května 2010 v 22:07 | Hermiona Grangerová |  Postavy z HP7
(c) hermionagrangerova.blog.cz
Byla nám odhalena podoba další postavy z Relikvíí smrti. Na stránce Snitchseeker.com se objevila fotka s Augustou Longbottomovou, která je známá díky svému vnukovi Nevillu Longbottomovi. Zahraje si ji herečka Ninette Finch, která se už v HP filmech objevila v menších rolích, např. při zřícení mostu Millenium Bridge byla jedním z utíkajících lidí, nebo hrála menší roli čarodějnice.

zdroj: Snitchseeker.com

National Movie Awards 2010 - Harry Potter a Princ dvojí krve

30. května 2010 v 22:00 | Hermiona Grangerová |  Zajímavosti o filmu HP6
(c) hermionagrangerova.blog.cz
Film Harry Potter a Princ dvojí krve byl před několika měsíci nominován na National Movie Awards v kategorii Nejlepší rodinný film a Nejlepší filmový výkon.
Akce proběhla 26.5. v 20:00 a sledovat jste ji podle všeho mohli na britském kanálu UK Channel ITV1.
Ceremonie se zpčastnili herci Daniel Radcliffe, Bonnie Wright, Emma Watson (Rupert Grint byl Danielem omluven ze zdravotních důvodů).
Princ dvojí krve nakonec zvítězil v kategorii Nejlepší rodinný film a celá série Harry Potter filmů získala Special Recognition Award, což se dá volně přeložit jako Čestné uznání. Při tomto ocenění se k děkujícím hercům přidali i producenti David Heyman, David Barron a režisér David Yates.

První video: Předávání ocenění za Nejlepší rodinný film. Ocenění předává Orlando Bloom.
Nejdřív Daniel, potom Emma a Bonnie poděkovali všem hlasujícím, štábu a všem fanouškům, lteří jsou HP filmům věrní po celé ty roky.
"Je pro nás velkou ctí, že tyto filmy milujete se stejnou láskou, s jakou je my natáčíme." (Emma Watson)


Druhé video: Vidíte odevzdání ocenění Česného uznání Nejúspěšnější filmové série kinematografie. Poděkování producentů a režiséra.


Na závěr, šestiminutové video  -poohlédnutí za natočenými HP filmy, ve kterém si můžete poslechnout názory herců na natáčení a povšimnout záběrů z natočených filmů , z premiér filmů, či z první tiskové konference s triem. Ve videu uslyšíte a uvidíte Davida Tennata, Helenu Bohnam Carter, Chrise Columbuse, Davida Heymana, Davida Yatese, Garyho Oldmana či Rickyho Wilsna.
 zdroj videjí: www.priori-incantatem.sk/show.php (youtube.com)
Článek k vedjím a informace o NMA ze stránky snitchseeker.com a z priori-incantatem.

První fotka ze hry k Relikvím smrti!

30. května 2010 v 21:34 | Hermiona Grangerová |  Zajímavosti o filmu HP7
Světově proslulý výrobce videoher Electronic Arts v těchto měsících pracuje na tvorbě nové videohry podle filmu Harry Potter a Relikvie smrti. Sice hra ještě není zdaleka hotová, na nově spuštěné teaser stránce se objevila první fotka z této hry. Můžete na ní vidět trio - Harryho, Rona a Hermionu s lapky vedenými Fenrirem Šedohřbětem.

- úprava článku


Podoba Hermiony v závěrečné scéně odhalena (EPILOG)

30. května 2010 v 21:28 | Hermiona Grangerová |  Fotky z filmu HP7
Zpráva, že se na nádraží King's Cross zrovna v tuhle dobu natáčí závěrečné scény k Relikvím smrti a celkové ságy Harry Potter, už stačila obletět svět. Jedná se o Epilog, čténářům již dobře známý z knihy, ve kterém jsou hlavní postavy (Harry, Ron, Hermiona, Ginny, Draco..) zachyceny o 19 let později, kdy doprovázejí svoje vlastní děti na nádraží a připravují je na cestu do Bradavic.
Novináři z celého světa se sjeli právě na tohle nádraží a všemožně se snaží zachytit filmovou podobu herců, kteří budou na tyto scény namaskováni a počítačově upraveni, aby jejich stáří bylo věruhodné. Sice se budu snažit na blog přidat více fotek z tohoto natáčení, zatím vám přináším jen na ukázku vzhled Hermiony (Emmy Watson).
Podle všeho se její podobu podařilo zachytit jednomu paparazzi z The Mirror - jako jedinému. Sice bylo celé nádraží King's Cross plné fotografů, herci si většinou tváře kryli, aby jejich makeupy byly ve filmu pro všechny překvapením. Přesto pokud jste zvědaví, mrkejte ;)
(c) hermionagrangerova.blog.cz
článek (c) by Hermi, fotka z priori-incantatem.sk

Fotka z natáčení Deathly Hallows (scéna na hřbitově)

30. května 2010 v 21:14 | Hermiona Grangerová |  Fotky z natáčení HP7
Jedná se o scénu známou ze zveřejněného teaser traileru. Měli jste možnost ji vidět už i v lepší kvalitě, jen z jiného úhlu. Tentokrát si můžete povšimnout i davu lidí přihližejícím natáčení. Na placi vidíme Emmu Watson a Daniela Radcliffa (Hermiona & Harry).
(c) hermionagrangerova.blog.cz
zdroj: www.snitchseeker.com (gallery)

Emma na Paulino's Party (Vogue-NY, March 2010)

30. května 2010 v 21:10 | Hermiona Grangerová |  Fotogalerie Emm
(c) hermionagrangerova.blog.cz
Emma se koncem března zúčastnila Pizza party Vogue v New Yorku, která se konala během Paulino's Party. Na akci se objevilo dost lidí známých v módním odvětví.
Více fotek v celém článku ↓
zdroj: http://watsonuncensored.blogspot.com (Archive March)


Emma a photoshoot pro People tree (2010)

29. května 2010 v 14:40 | Hermiona Grangerová |  Fotogalerie Emm

Photoshoot pro People Tree
free image host

Video z focení photoshootu ↓

Scany z magazínu (špatná kvalita) ↓
imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com
zdroj: www.snitchseeker.com (galerie)

Scany z katalogu, kolekce Emmy Watson (Oblečení navržené samotnou Emmou, "Please don't panic... I'm organic" ↓

Fotky z focení photoshootu ↓
(c) hermionagrangerova.blog.cz


(c) hermionagrangerova.blog.cz
  Fotky z photoshootu ↓
free image host free image host

Návrhy oblečení od Emmy ↓


Emma v NY na akci The Costume Institute Gala! (2010)

29. května 2010 v 12:49 | Hermiona Grangerová |  Fotogalerie Emm
Emma se 3. května zúčastnila akce v Muzeu umění v New Yorku, s názvem The Costume Institute Gala. V šatech a doplňcích značky Burrberry vypadala opravdu dokonale a díky tomu si vysloužila v seznamu nejlépe oblečených celebrit na akci Met Ball podle módního magazínu Vogue 2. místo!
corbis1.jpg (17 KB) corbis2.jpg (19 KB) corbis5.jpg (17 KB) corbis7.jpg (18 KB) corbis8.jpg (16 KB)

Fotky tria z natáčení v Anglii (Scéna s medajlonkem)

29. května 2010 v 12:25 | Hermiona Grangerová |  Fotky z natáčení HP7
(c)hermionagrangerova.blog.cz
Včera, 28.5., se natáčely jedny z posledních scén, kdy Ron vrací medailonek Harrymu. Na scéně se proto objevili představitelé ústředního tria - Daniel Radcliffe, Rupert Grint a Emma Watson. Trio je zachyceno ve vysoké trávě, podle všeho v Anglii. Na 21 fotek se můžete podívat v celém článku.
(c)hermionagrangerova.blog.cz
Na další fotky se podívejte v celém článku! ↓

Konečně zpátky...

29. května 2010 v 11:13 | Hermiona Grangerová |  →Moje kecíky
(c) hermionagrangerova.blog.cz
Ahoj všichni!
Předem chci všem, kdo ještě zavítají na tento blog popřát krásný den. Je to opravdu dlouhá doba, co jsem naposledy psala článek. Poslední sem přibyl myslím 1. ledna. To byl vážně můj rekord. Popravdě jsem se opravdu přemáhala, abych se k blogu nevrátila už po týdnu, jenže řekla jsem si, že v tu dobu nebyl vhodný čas na psaní článků a zveřejňování novinek (i když jsem je nadále nepřestávala sledovat - no co, Pottermaniak se nezapře :P). Hlavním důvodem byly asi příjimací testy na střední. V mém případě dopadlo vše skvěle a dostala jsem se na školu, na kterou jsem chtěla. Všichni kdo jste je psali, doufám, že vám taky všechno dopadlo podle vašich představ. Hlavně Sbčka, omlovám se, ale jak víte, u většiny z vás jsem se nezapisovala do třízení SBček a jak jsem si všimla, mnozí z vás si mě ze seznamů škrtli. Ti, co mě tam ještě máte, jsem vám neskutečně vděčná, protože kdyby jste se vypařili takhle z blogu vy, já bych si vás určitě taky nevymazala. To nemění ale nic na tom, že to, co jsem s tímto blogem za těch pár měsíců provedla, je neskutečné. Ten ošklivý modrý design tu vydžel celou zimu a dokonce rekordních 5 měsíců. Na mě opravdu dlouhatánská doba. Proto mám přichystaný design nový, jenže mám trošku problémy s nastavováním, tak jakmile se mi to podaří, objeví se tu. Chtěla bych taky postupně doplnit články, které mě v průběhu měsíců opravdu zaujaly. To znamená, že nezačnu kopírovat všechny novinky, které se za tu dobu objevily. To bych byla padlá :D Což sice jsem ale ne až tak...Tákže..skusim se zaměřit hlavně na fotky, kterých je v poslední době opravdu požehnaně (Konec natáčení Relikvií je tady a já jsem to prostě nemohla prošvihnout :D). Zase dalším důvodem kvůli čemu se na blog vracím..Zjistila jsem, že k tomuto ubohému blogu (ano, je ubohý, protože existuje množství daleko lepších stránek) mě prostě něco táhne, určitě jako každého správného blogaře, či majitele stránek. Avšak k tomu mě i nadále baví všechno kolem HP. Řekla bych že možná i o něco víc kvůli té absenci :D Takže si tak říkám, že by byla škoda celý tento blog rušit..už jen kvůli tomu archivu plném článků, na kterých jsem si dala mnohdy dost záležet. To jsou sice důvody, kvůli kterým se na blog vrací lidi často, ale i tak si myslím, že to má cenu. I přesto, že nebudu mít už nikdy ty sbčka, která jsem měla na začátku, tu návštěvnost, kterou jsem měla při zveřejňování několika článků denně, a ani tolik času (když bude pěkné počasí :P).
Uf, no už ten článek začíná být příliš dlouhý. Snad se na mě moc nezlobíte, prakticky nikomu jsem na blogu nedala vědět, co se se mnou děje. I když se na blogu objevovaly komentáře, neodpovídala jsem. Ne že bych nechtěla, ale nekontrolovala jsem to tady. Tak se omlouvám a doufám, že to tady zvládnu dát všechno do starých kolejí. Budu se snažit, opravdu.
Ještě jednou krásný den a užívejte sluníčka, u nás je tedy opravdu krásně ;)
Vaše Hermi