Listopad 2009

Kalendáře s Emmou a Bonnie na Prosinec 2009!

30. listopadu 2009 v 18:47 | Hermiona Grangerová |  Calendars
Tak na tomhle blogu vlastně asi poprvé vkládám calendáře, které jsem vytvořila já sama. Snažila jsem se aby působily slavnostně, nebo spíš aby se aspoň trochu hodily k měsíci, který vystřídá nynější listopad. Na prosinec se už určitě taky jako já těšíte a proto doufám, že vám to vaše čekání nezkazím podívanou na tyhle dva kalendáře. První obětí zkázy se stala Bonnie a kalendář s ní je laděn do tlumenějších abrev červené atd :D a použila jsem tři fotky z jejího nového photoshootu. Emma to schytala dostatečně :D a to hlavně když jsem kolem ní naplácala tu zlatou, teda doufám, že ji vidíte tak "zlatou" jako já. Doplňuje ji červená a písmo v tmavě červeno-černé barvě. Kalendáře na mě působí jaksi nekvalitně, jako když si malé dítě hraje :D a věřte, že jsem si hrála celkem dlouho...hlavně u toho kalendáře s Bonnie, ten s Emmou je jednodušší. Asi kvůli tomu, že jsem použila jen dvě fotky... No, hodnoťe :D Já už jsem si ohodnotila :))

Kalendáře na Prosinec ↓

Několik fotek z Children's Bafta 2009!

30. listopadu 2009 v 17:44 | Hermiona Grangerová |  Fotogalerie Bonnie
Na této akci se mimo jiné objevili kromě Bonnie Wright (u které bylo zatím zveřeněno nejvíc fotek) i Tom Felton, Matthew Lewis, které můžete společně s ní vidět na společné fotce hned pod článkem a i Jason Isaacs a Jemes Campbell.

zdroj: www.oclumencia.com.br/galeriaWhat's on your mind? Rozhovory s herci z DVD k Princi!

29. listopadu 2009 v 18:41 | Hermiona Grangerová |  Zajímavosti o filmu HP6
Celým videem doprovází Tom Felton (Draco Malfoy) a ostatních herců, kteří stejně tak účinkovali v šestém pokračování - Princ dvojí krve, se vyptává na různé otázky. Čeká od nich vždy odpověď, která je napadá jako první - od toho název videa What's on your mind. Jinak je video zařazeno mezi bonusy k DVD Harry Potter and the Half-blood Prince. ↓
zdroj: www.youtube.com

Koncept ke scéně Brumbálova pohřbu! (Adam Brockbank)

29. listopadu 2009 v 18:34 | Hermiona Grangerová |  Zajímavosti o filmu HP6
Jednu ze scén, kterou fanoušci Harryho Pottera čekali v šestém filmovém pokračování Princ dvojí krve nejvíce a zřejmě jedna z nejhonosnějších scén ve všech dosavadních Harry Potter filmech - Brumbálův pohřeb, nenašla ve filmu své místo. To ale neznamená, že se nám nenaskytne pohled na to, jak scéna měla vypadat.

Umělec Adam Brockbank, známý svými malbami a koncepty k Harry Potter filmům si tuhle scénu představoval jako opravdu velkolepu s přítomností všech důležitých postav. Proto na konceptu k této scéně zobrazil pohřeb profesora Brumábala na jakémsi ostrůvku ve středu Černého jezera, který je obklopen studenty a ostatními obyvateli hradu.

Ve vrchní části plátna si můžete povšimnout Fénixe, který se vznáší nad pozemky Bradavického hradu.

zdroj: www.oclumencia.com.br/galeria, informace přeloženy ze stejnojmenné stránky

Dan, Rupert a Emma na MTV!

29. listopadu 2009 v 18:23 | Hermiona Grangerová |  Zajímavosti
Hudební stanice MTV zasvětila tento víkend celebritám. V pravidelných časových intervalech se nám nabízelo sledování různých programů zaměřených na život celebrit, jejich bydlení, peníze, záliby...Mezi nimi samozřejmě nesmí chybět Emma Watson, Daniel Radcliffe a Rupert Grint.
Jejich jména by se měli skloňovat v souvislosti s jejich poměrně nízkým věkem, ale přesto poměrně vysokým majetkem.

Danielovi a Rupertovi by mělo být věnovaných jen několik minut ve vysílání v neděli (dnes), ale Emmu jste měli možnost vidět už v sobotu kolem 14. hodiny. Na obrazovkách se objevila se svým součastným partnerem. Kompletní program stanice si můžete prohlédnout na tomhle odkazu.

zdroj: www.priori-incantatem.sk/show.php


Photoshooty Daniela z knihy Den s Danielem Radcliffem (2009)

29. listopadu 2009 v 17:53 | Hermiona Grangerová |  Fotogalerie Dana
Kniha Den v životě Daniela Radcliffa ještě není sice v proději, i když už se dá objednat...v galeriích zaměřených na HP témata se však objevily fotky zachycující jeho denní rituály - Daniel v koupelně, při lednici, při snídani..Fotky nesjou v nejelpší kvalitě, přesto pokud máte zájem, nahlédněte do celého článku ↓


Dvě nové fotky z Relikvií (Ron u jezera)

29. listopadu 2009 v 17:45 | Hermiona Grangerová |  Fotky z filmu HP7
Objevily se nové fotky Ruperta Grinta (Rona Weasleyho) při jezeře, které vznikly při natáčení scén související s útěkem tria z Gringottovi banky na drakovi. Je trochu paradoxní, že stejné prostředí se objevilo v Princi dvojí krve, jako okolí Bradavického hradu. V nejbližších dnech by se měla objevit první oficiální fotka z Relikvií smrti I.

zdroj: www.priori-incantatem.sk/show.php (překlad a úprava článku)
zdroj fotek: www.oclumencia.com.br/galeria

Natáčení v Yorkshire Dales

29. listopadu 2009 v 17:39 | Hermiona Grangerová |  Zajímavosti o filmu HP7
Filmový štáb dvojdílného filmu Harry Potter a Relikvie smrti se rozhodl přinést na filmová plátna kromě známých skotských oblastí i jiné části Spojeného království Velké Británie. V průběhu tohoto měsíce se natáčejí přírodné scény v Yorkshirském národním parku. Kamery zavítali konkrétně na Grassington Moor a Malham Cove.

Sue Quinn, manažér supervize filmu hovoří: "Natáčeli jsme dost hodně ve Skotsku a chtěli sjme jít i někam jinam, tak jsme dorazili do národního parku Yorkshire Dales. Je tu velmi krásně."
Správce národního parku reaguj následovně: "Je dobré vědět, že překrásnou krajinu Dalesu uvidí diváci na celém světě v dalším filmu o Harry Potterovi."

zdroj: překlad a úprava článku z www.priori-incantatem.sk/show.php?Ian Kelly o Relikviích smrti a o Emmě Watson!

29. listopadu 2009 v 17:34 | Hermiona Grangerová |  Zajímavosti o filmu HP7
Zobrazit obrázek v plné velikosti
Ian Kelly, který si v Relikviích smrti zahraje otce Hermiony, mudlovského zubaře, poskytl rozhovor pro BBC Radio Devon. Zmínil svou roli ve filmu, stejně jako svou kariéru herce a spisovatele. Pár minut mluvil o získání role pana Grangera a o setkání s hereckým obsazením, včetně Emmy Watson a Daniela Radcliffa přímo na place.

Ian Kelly: "Mám velmi rád Harryho Pottera. Víte, nemohu vám o tom říci příliš mnoho. Hraju Hermioninho otce a je to docela podobné jako to, co se odehrává v knize. "

Je to film s dvěmi částmi, ne?
Ian Kelly: "Ano, Harry Potter a Relikvie Smrti, Část jeden a Část dva. Poslední kniha se natáčí jako dva filmy, pokud to dává smysl. Je to naprosto potěšující, protože jde o triumf britského filmového průmyslu. Jdeš do studia, kde se natáčí a všechno je to tam. Je to jako druh zábavního parku, jsou tam lidé, kteří pracují na pokračováních devět let, takže je to jiné, než v kterémkoli studiu, které si představíte. V některých ohledech je to jako návrat do starého Hollywoodu. "

Ale nemůže to být pro tebe tak úžasné, jak je to pro to nás, protože je tam množství speciálních efektů.
Nevidíš to, co uvidíme my. Nehrajete famfrpál.
Ian Kelly: "Ano, to je velká pravda. Hraju Hermioninho otce a Emma Watson řekla, že bylo docela zábavné, jak vyrůstala při modrém pozadí ... "


Všichni jsou tam herecké hvězdy. Setkal jsi se s nimi?
Ian Kelly: "Ano, samozřejmě. Je tam Maggie Smith a Miriam Margolyes a Judy Walters a David Thewlis a Alan Rickman a tak dále a tak dále. Jsou skutečně skvělá parta. Dan Radcliffe přišel první ráno přede mne a potřásli jsme si rukama - nemáme spolu žádné scény, ale dá se říct, že to bylo jakési přivítání. Do studia si mě pozval skvělý režisér - to se mi ještě v mé takříkajíc herecké kariéře ještě nestalo - mě a paní, která hraje Hermioninu mámu, Michelle Fairley. Odvedli nás ven, mysleli jsme, že je to další část konkurzu, právě jsem si chtěl sednout, když nám řekli, že jsme dostali ty role. Dokážete si představit, že po nás poslali auto jen proto, aby nám oznámili takovou dobrou zprávu? Tehdy jsem si pomyslel: Bude to pěkná práce. "

zdroj: překlad a úprava ze stránky www.priori-incantatem.sk/show.php?

Rozhovor s Bonnie a Tomem: Oba se vrátí na King's Cross!

29. listopadu 2009 v 17:27 | Hermiona Grangerová |  Zajímavosti o filmu HP7
V belgickém magazínu Het Nieuwsbald se objevilo nové interview s herci Tomem Feltonem (Draco Malfoy) a Bonnie Wright (Ginny Weasley), v kterém se částečně zmínili o natáčení epilogu do filmu Harry Potter a Relikvie smrti II. Tom řekl, že to pravděpodobně bude poslední scéna, kterou natočí a Bonnie promluvila o návratu na stanici King's Cross, kde měla svoji první scénu do filmů o Harry Potterovi.

Tom Felton: "Natáčet budeme ještě několik měsíců. Poslední scénou bude pravděpodobně scéna po 19 letech. Jsem zvědavý, jak budeme všichni vypadat."
Bonnie Wright: "Těším se na návrat na stanici King's Cross. Před deseti lety jsem tu měla svoji první scénu do prvního Harry Potter filmu. Ani jsem pořádně nevěděla, co to vlastně hraní je. Pamatuji si, že jsem byla zamrznutá.
Tom Felton: "Strávili jsm více než deset let na natáčení těchto filmů. Vyrostli jsme tu. Bude zvláštní říct sbohem."
Bonnie Wright: "Kdoví, možná se potkáme za deset let. Co se stane z herců? Možná spolu budeme hrát v muzikálu o Harry Potterovi." (smích)

zdroj: překlad a úprava článku od www.priori-incantatem.sk/show.php?

Photoshoot Dana pro rok 2009

29. listopadu 2009 v 16:40 | Hermiona Grangerová |  Fotogalerie Dana
zdroj: www.oclumencia.com.br/galeria

Scan s Emmou ze slovenského magazínu In!

28. listopadu 2009 v 18:30 | Hermiona Grangerová |  Fotogalerie Emm
zdroj: úprava obrázku ze stránky: www.emma-watson.cz - galerie


Dvě další promofotky k Princi dvojí krve! (HQ)

28. listopadu 2009 v 18:20 | Hermiona Grangerová |  Promo fotky
zdroj: www.emma-watson.cz (fotogalerie)

Dvě nově zveřejněné promofotky Hermiony k Princi!

22. listopadu 2009 v 20:33 | Hermiona Grangerová |  Promo fotky
Hermiona vypadá na těchto fotkách opravdu krásně a přorozeně, celkem se mi líbí i její svetr...měla ho myslím ve scéně u Tří košťat, kdy ji profesor Křiklan pozval na večírek :) Na druhé fotce má moc pěkný účes, škoda, že se v něm neobjevila i ve filmu.

zdroj: www.oclumencia.com.br/galeria

Nový trailer propagující DVD a blu-ray edici 1-6 + nově zveřejněný trailer k HBP!

22. listopadu 2009 v 20:27 | Hermiona Grangerová |  Zajímavosti o filmu HP6

Nově zveřejněný trailer plný sestřihů ze záběrů z filmu či z natáčení, který se objevil na oficiálních stránkách k Princi, můžete zhlédnout na tomto odkazu.