Srpen 2009Promofotky Šedohřběta k Princi!

20. srpna 2009 v 21:20 | Hermiona Grangerová |  Fotky z filmu HP6
Trošku nesympaťák, ale tak.. :P
zdroj: www.oclumencia.com.br/galeria
Dva blendy (Draco Malfoy a Hermiona&Ron)

12. srpna 2009 v 22:31 | Hermiona Grangerová |  Blends
No, řekla bych, že ten první ještě není moc dodělanej a že bych ho ještě mohla nějak vylepšit :D nO nic...jsou oba zvláštní a dost narychlo...

Narozeniny za poslední měsíc (Harry, Neville, J.K.Rowlingová a Ginny)

12. srpna 2009 v 22:27 | Hermiona Grangerová |  Narozeniny postav
I když jsem v době kdy Harry Potter, Neville Longbottom a J.K. Rowlingová oslavili své narozeniny, nebyla doma, přesto bych ráda napsala jakýsi společný článek pro všechny tyto "postavy" :)

Takže, dne 30.7. oslavil své krásné 29. narozeniny "chlapec, který přežil". Řeč je samozřejmě o Harrym Jamesi Potterovi, který letos slaví už se svojí pětičlennou rodinkou :) Přeji vše nejlepší!!
Ten jistý den, 30. července, oslavuje své narozeniny další postava z Harryho Pottera, známá svojí nešikovností nebo žabákem Trevorem...ano, je to Neville Longbottom, který tento den oslavil taktéž svoje 29. narozeniny! Vše nej!

O den později, než nejslavnější čaorděj všech dob, tedy 31. července, oslavuje svoje narozeniny jedna z nejznámějších a nejoblíbenějších spisovatelek posledního desetiletí - Joanne Rowlingová, známá pod jménem J. K. Rowling. Autorka knižního bestelleru o čarodějnickém učni Harrym Potterovi letos oslavila svoje 44. narozeniny a já bych ji chtěla dodatečně popřát opravdu všechno nejlepší...
No a nakonec, včera, 11. srpna, oslavila svoje 28. narozeniny postava z Harry Potter série - Ginny Weasleyová. Jediná dcera Artura a Molly Weasleyové a v současnosti i manželka Harryho Pottera a matka tří dětí - Jamese, Albuse-Severuse a Lily. Ginny přeji rovněž všechno nejlepší :)