Červenec 2009Banner k Princi (trio)

24. července 2009 v 16:00 | Hermiona Grangerová |  Other graphics
Tak je dost přeplácaný...

Banner k Princi (Quidditch)

23. července 2009 v 9:00 | Hermiona Grangerová |  Other graphics

Banner k Princi (Friends forever)

22. července 2009 v 13:00 | Hermiona Grangerová |  Other graphics
Tak banner s triem jsem si prostě nemohla odepřít :D

Banner k Princi (Felix felicis)

21. července 2009 v 12:00 | Hermiona Grangerová |  Other graphics

Banner k Princi (Love potion)

20. července 2009 v 11:00 | Hermiona Grangerová |  Other graphics
Trochu růžový :)

Banner k Princi (Draco & Harry)

19. července 2009 v 8:00 | Hermiona Grangerová |  Other graphics
No, takový jednoduchý a tmavý :)

40. SB♥ Kačule

18. července 2009 v 16:00 | Hermiona Grangerová |  ♥SB♥
Dalším mým SB je Kačule se skvělým blogem o HP a i jiných tématech. Naleznete ho zde! Díky za spřátelení :)
Diplom pro mě ↓ Moc děkuju, jekrásnej...
Diplom pro Kačuli ↓


Odcházím :)

18. července 2009 v 8:00 | Hermiona Grangerová |  →Moje kecíky
Tak ode dneška až do příští soboty 25. strávím týden na Slovensku. Už se moc těším a doufám že tu cestu tam i zpět přežiju. Hlavně hodně kinedrylu a vše bude v pořádku :)
Jinak by se tady mělo během těch dnů co tady nebudu objevit pár článků, které jsem předpřipravila, většinou s mojí grafikou. Snad vás to moc neodradí a budete to tady navštěvovat a vydržíte to bez novinek. Budu se snažit je pak co nejdřív doplnit ale neslibuju že to bude hned když jich bude moc :D
Tak se tady mějte krásně, užívejte prázdnin a sluníčka a přeji krásný zbytek dne

Hermi

Fotky z prohlídky natáčení Relikvií!

17. července 2009 v 19:16 | Hermiona Grangerová |  Fotky z natáčení HP7
Jessie a Harry Potter brýle.. :D
Jé, aspoň Rupert má fotky...
Chudák Dan, se stydí i ukázat :D Stejně ho ve filmu uvidíme tak co...
A co má on s očima?
Jsou si trošku podobní :D
No pěkný ksicht :)
zdroj: www.oclumencia.com.br/galeria

Rupert v rozhovoru pro BBC 1 Radio

17. července 2009 v 18:42 | Hermiona Grangerová |  Články o Rupertovi
O novince jsme byly už informováni a to o možnosti vyslechnout si program Harry Potter Special, což je tříhodinové vysílání přímo z prostorů, kde se právě natáčejí Relikvie Smrti.
První z herců poskytl rozhovor Rupert Grint (cca. od 23. minuty).

 • Rupert mj. hovoří o tom, že studia Leavesden se staly jeho druhým domovem (vzhledem k tomu, kolik času v nich za posledních deset let strávil) a na přesunování po nich má i vlastní kolo.

  Film Harry Potter a Princ Dvojí Krve viděl v konečné podobě čtyřikrát a velmi se mu líbily famfrpálové scény - protože když je natáčeli, bylo to před zeleným pozadím a nevědel jak si výslednou podobu dost dobře představit.
  Dále vypráví o Jessie Cave - podle jeho názoru vztah Rona a Lavender nelze nazvat láskou - a to tom, že při castingu roli Lavender dělal zkušební scény s asi 8 dívkami.
  Moderátorka Edith Bowmanová ho označila za komediální génia a snažila se dozvědět něco o jeho temném tajemství.
  Rupert na dotazy a "pod nátlakem" prozradil, že z rekvizit si nechal kravatu ze šestého filmu (žertoval i o zlatém vejci z ohnivém poháru), že některé komparzistky byly velmi pěkné a že momentálně všechny jeho přezdívky nejako souvisí s překonáním prasečí chřipky.
  Na závěr vybral pro posluchačů pesničku Save the World - Get the Girl od The King Blues.
zdroj: překlad a úprava od priori-incantatem.sk
od harrypotter-world.blog.cz

Bill Nighy začne v Relikviích natáčet už v srpnu!

17. července 2009 v 18:22 | Hermiona Grangerová |  Zajímavosti o filmu HP7
V rozhovoru pro Sci-Fi Wire herec Bill Nighy potvrdil, že jeho natáčení pro Relikvie Smrti začne již příští měsíc, v srpnu. Také hovoří o povaze jeho postavy - Rufuse Scrimgeoura(Brouska) a přiznává, že je netrpělivý z toho, jak to všechno bude probíhat. Také se těší na jednu scénu z filmu.

"Když jsem se vrátil z New Yorku, kde jsem dokončoval projekt G-Force, oznámili mi, že budu brzy natáčet. Ztvárňuji Rufus Scrimgeoura. Jsem ministr magie a velmi mě to potěšilo, protože jsem si myslel, že jako jediný anglický herec jsem nehrál v Harrym Potterovi. Nyní to už není pravda. "

"Scrimgeour(Brousek) je spíše tragická postava. V knize zemřel a nedá se to vystřihnout. Vím, co mě čeká. Má také zajímavý vztah s Harrym (Dan Radcliffe), protože Harry zpočátku jeho názory odbývá. "

"Těším se zejména na scénu s Brumbálovou závětí, kde přenechal své cennosti Harrymu, Ronovi (s Rupertem spolupracuji i na akční komedii Wild Target) a Hermioně."

zdroj: překlad a úprava ze stránky priori-incantatem.sk
od harrypotter-world.blog.cz

BBC 1 na přehlídce natáčení Relikvií smrti!

17. července 2009 v 18:17 | Hermiona Grangerová |  Zajímavosti o filmu HP7
BBC Radio 1 ve středu na oslavě uvedení filmu Harry Potter a Princ dvojí krve do britských kin uspořádalo Harry Potter Day. Při této příležitosti měli redaktoři rádia šanci projít se po scénách, na kterých se v současné době natáčejí Rlikvie smrti. Videli Snapeovu ředitelskou pracovnu, rekvizitařskou dílnu a Velkou síň, ve které natočili rozhovor s Jessie Cave. Na nových fotkách, které najdete v celém článku si můžetet prohlédnout Ruperta Grinta, Jassona Isaacse, Toma Feltona a schovaného Danila Radcliffa (měl tvář upravenou protetikou, aby působila opuchle, protože - jak jste jistě odhadli - natáčí se scény v Malfoyovic sídle!)

No a pokud by jste neměli čím zahnat nudu, můžete si poslechnout plnou verzi programu Harry Potter Special zde!

Tři videa, ve kterých si můžete poslechnout i rozhovor s Jessie, najdete hned po článkem ↓
zdroj: www.Priori-Incantatem.sk
zdroj videjí: www.SnitchSeeker.com

Jim Broadbent potvrzen v Relikviích!

17. července 2009 v 18:06 | Hermiona Grangerová |  Postavy z HP7

Jim Broadbent v rozhovoru pro BBC potvrdil, že se jako postava Horácia Křiklana vrátí do Relikvií smrti a prý už aktuálně nějaké scény natáčí.

V Relikviích uvidíme mnoho starých i nových tváří, před nedávnem také tvůrci filmu potvrdili návrat Imeldy Staunton do role Dolores Umbridgeové.

zdroj:www.potterweb.cz

Princ dvojí krve láme rekordy!

17. července 2009 v 18:00 | Hermiona Grangerová |  Zajímavosti o filmu HP6
Když si vezmete jen první den promítání, za necelou půlhodinu proběhnou i půlnoční promítání u nás a Princ dvojí krve už teď lámal rekordy.
Za půlnoční premiérová promítání vydělal šestý Potter více jak 20 miliónů dolarů a porazil tak veleúspěšného "Temného rytíře" s 18 milióny a Star Wars: Epizodu III Promstu Sithů se 17 milióny dolarů.
Očekává se, že by mohl porazit i Tranformers 2, kteří za prvních pět dní vydělali 200 miliónů dolarů.
Fénixův řád vydělal na premiérách 12 miliónů a po pěti dnech necelých 140. Očekává se tak, že Princ dvojí krve vydělá přinejmenším 180 až 200 miliónů dolarů za prvních pět dní promítání.

zdroj: www.potterweb.cz

Vystřídá v Relikviích Williams Hoopera?

17. července 2009 v 17:19 | Hermiona Grangerová |  Zajímavosti o filmu HP7
Na serveru JWFan.net se objevila zpráva, podle které hudbu k sedmému dílu složí opět John Williams, skladatel prvních tří dílů, který by tak měl vystřídat Nicholase Hoopera. Uvádí se, že za Hooperovým rozhodnotím stojí fakt, že skládání hudby k Harrymu Potterovi mu způsobuje problémy v rodiném životě. Též prý zastává názor, že sérii by měl dokončit ten, kdo ji začal.

Zatím není jisté, jestli se jedná o oficiální stanovisko, nebo jen o fámu, takže je potřeba tento příspěvek brát s rezervou.
 
 zdroj: potterweb.cz Já o Princi dvojí krve

16. července 2009 v 19:28 | Hermiona Grangerová |  →Moje kecíky
Tak jsem se konečně odhodlala pustit do psaní mého článku k filmu Harry Potter a Princ dvojí krve. Doteď jsem odpovídala na komentáře ohledně mých názorů na film a to už snad 5x, to znamená že jsem se trošku rozjela a tak se omlouvám když v celém článku najdete "párřádkový" článek...Ráda bych byla kdyby jste i vy napsali co jste z filmu zachytili a oslovilo vás to nebo naopak s čím jste třeba nebyli spokojeni. Budu moc vděčná za každý komentář, protože jsem zvědavá jak film zapůsobil na vás.

Omlouvám se za tak dlouhé rozepisování, ale nechtěla jsem na nic zapomenout. Doufám, že ti co film ještě neviděli se mnou nenechají ovlivnit a ještě bych chtěla upozornit, že se v článku vyskytuje asi dost hodně "Spoilerů" a proto ti co chtějí zůstat překvapení ať neklikají na celý článek :)