Květen 2009

Hlavně omluva pro SBčka

28. května 2009 v 20:25 | Hermi |  →Moje kecíky
Hlavně bych se chtěla omluvit SBčkům...nestíhám. Teda nestíhám jak bych chtěla. Sice jsem oběhla pár sbček už teď ale já už nemám sílu ani náladu psát další komentáře. Omlouvám se. Snad zítra. Dneska musím vyřešit ještě jednu hodně důležitou věc o které bych se nerada rozepisovala a taky jdu psát sloh na pondělí a konečně dočíst jednu knížku. To vždy přivede na jiné myšlenky...Teď to prostě opravdu nejde nezlobte se. Pokusim se vám to zítra vynahradit. Vím že si na mě už některá sbčka jaksi stěžovaly, jsem si vědoma toho že nenavštěvuju vaše skvělé stránky tak jak si zasloužíte ale když se těch sbček tak nahromadilo tak to s přidáváním novinek dohromady většinou moc nejde (teda mě ne vím že jsem dost neschopná na tohle prostě někteří lidi mají talent já jsem trošku mimo...). A někdy jsem na blogu hlavně kvůli těm novinkám. No už se nebudu rozepisovat hlavní je ta omluva výše, snad ji přijmete.

Děkuju...

3. trailer k šesté hře!

28. května 2009 v 15:10 | Hermiona Grangerová |  Zajímavosti o filmu HP6
Jak je známo hra bude u nás k dostání už 30. června a na všechny informace kolem šesté Harry Potter hry se můžete podívat zde na oficiálních českých stránkách.
zdroj: snitchseeker.com

Scany rozhovorů herců o Princi dvojí krve!

28. května 2009 v 15:06 | Hermiona Grangerová |  Zajímavosti o filmu HP6
Na stránce snitchseeker.com se objevily scany z jistého magazínu (ve kterém se mimochodem objevily i scany s novými Hermioninými promofotkami) s interwievy herců kteří se objeví v Princi dvojí krve. Jedná se o Daniela Radcliffa, Ruperta Grinta, Emmu Watson, Bonnie Wright, Evannu Lynch, Matthewa Lewise, Toma Feltona, Jamese a Olivera Phelpsovy a Jassie Cave. V rozhovorech můžete najít i jakousi informační tabulku ke každému herci/postavě kterou hraje ve filmu a většina z otázek se týká právě Prince dvojí krve!
(rozhovory jsou samozřejmě anglicky ale myslím že by vám nemělo dělat potíže přeložit je...)

Bonnie Wright ↓

free image hostfree image host

Daniel Radcliffe ↓
free image host free image host free image host free image host free image host

Emma Watson ↓
free image host free image host

Evanna Lynch ↓
free image host free image host

James a Oliver Phelps
free image host free image host

Jassie Cave ↓

free image host free image host

Rupert Grint ↓

free image host free image host

Tom Felton ↓

free image host free image host

zdroj: snitchseeker.com-překlad článku a úprava článku

Magnety a záložky k Princi!

28. května 2009 v 14:47 | Hermiona Grangerová |  Produkty z Harryho Pottera
zdroj: snitchseeker.com

Dvě nové promofotky Hermiony (scany) k Princi!

28. května 2009 v 14:44 | Hermiona Grangerová |  Promo fotky
zdroj: snitchseeker.com

Rade Serbedzija potvrzen v roli Gregoroviče!

27. května 2009 v 16:23 | Hermiona Grangerová |  Postavy z HP7
Včera se bojevila informace o možné účasti chorvatského herce Radea Serbedzije ve filmu Harry Potter a Relikvie smrti. Dnes se objevilo oficiální potvrzení, podle kterého v závěrečném filmu stvární výrobce hůlek - Gregoroviče. Podle knižní předlohy by jsme ho měli uvidět asi ve druhé části Relikvií smrti, konkrétně v krátké Harryho vizi, ve které hlavní hrdina opět jednou zabloudí do myšlenek Vy-víte-koho. Rade pro Croatian Times prozradil, že už brzy navštíví Londýn kvůli kostýmové zkoušce. Svoji scénu bude natáčet v listopadu.
zdroj: překlad a úprava článku z priori-incantatem.sk

Nová figurka Šedohřběta a obal na všechny DVD HP!

27. května 2009 v 16:18 | Hermiona Grangerová |  Produkty z Harryho Pottera
zdroj: snitchseeker.com


Fotka skřetů z Gringott banky!

26. května 2009 v 20:23 | Hermiona Grangerová |  Fotky z filmu
Trošku víc nekvalitní ale... :D

Dan vyhrál ocenění za výkon v divadelní hře Equus!

26. května 2009 v 19:54 | Hermiona Grangerová |  Úspěchy Dana
Nedávno se objevila informace, že Daniel Radcliffe byl nominován na dvě ocenění za svůj výkon v divadelní hře Equus (a několik nominací získala i samotná divadelní hra).
O výhercích rozhodovali svými hlasy příznivci divadelních her a muzikálů na stránce Broadway.com a díky nim Daniel zvítězil v obou svých kategoriích: Oblíbený herec v hlavní postavě v broadwayské hře a Oblíbený zlomový výkon (mužský).
Hra Equus získala cenu v kategorii Oblíbené obnovené představení na Brodwayi.Gratuluji!

Seznam všech oceněných si můžete prohlédnout ZDE

zdroj: úprava ze stránky priori-incantatem.sk

Princ dvojí krve dlouhý 153 minut?

26. května 2009 v 19:51 | Hermiona Grangerová |  Zajímavosti o filmu HP7
Podle jistých informací ze stránky hpana.com by měl být do kin přicházející Harry Potter a Princ dvojí krve dlouhý 153 minut. Podle všeho bylo obdrženo slovo od zahraničního distributora Warner Bros, který uvedl, že by Princ dvojí krve měl mít na délku 2 hodiny a 33 minut - 153 minut. I když nic není potvrzeno, v souladu s předchozími filmy ze série by se jednalo asi o druhý nejdelší film z celé série.

zdroj: www.hpana.com-překlad a úprava

Plakáty k Princi na různých místech

26. května 2009 v 19:37 | Hermiona Grangerová |  Plakáty k HP6
zdroj: snitchseeker.com

Princ dvojí krve útočí na Irsko a co u nás?

26. května 2009 v 19:34 | Hermiona Grangerová |  Zajímavosti o filmu HP6
Kromě šťastlivců ve Francii (autogramiáda herců) a Holandsku (výstava rekvizit) můžeme závidět i Irům.

Jistá rozhlasová stanice vyhlásila týdenní akci, během které se fanoušci Harryho Pottera mohou zasláním sms-ky zapojit do soutěže o lístky na událost, která se bude konat 10.-11. června v nákupním centru Liffey Valley v Dublinu. Aby lístky skutečně získali, musí doufat, že jim DJi stanice zavolají - a potom stačí už jen splnit lehoučký úkol - vyjmenovat jedno kouzlo z HP filmů.


V nákupním centru si šťastlivci nejen prohlédnou lobby Electronic Arts a výstavu kostýmů a rekvizit, ale zároveň se budou moci zapojit do soutěží, ve kterých hlavními cenami budou návštěva studií Leavesden a možnost účinkovat v komparzu v Relikviích smrti.

Jen by mě tak zajímalo, proč se nic alespoň přibližně vzrušující v souvislosti s blížící se premiérou Prince dvojí krve (51 dnů) neděje i v Čechách a na Slovensku. Nám, českým a slovenským fanouškům, zbývá jen těšit se, že máme v konech nové plakáty, doufat, že někdo vyhlásí soutěž alespoň o lístky do kina a potichu a v dobrém závidět těm šťastlivcům na západě.

Příjemné snění...
(Do českých kin dorazí Princ dvojí krve za necelých 51 dnů, tedy 16. července...)

zdroj: úprava a překlad od priori-incantatem.sk

Rade Serbedzija jako dospělý Grindelwald?

26. května 2009 v 19:23 | Hermiona Grangerová |  Postavy z HP7
Portál Javno. com dnes informoval o obsazení nového herce do filmu Harry Potter a Relikvie smrti. Má ním být chorvatský herec Rade Serbedzija, který se nechal slyšet, že v připravované Potterovce stvární menší ale zato důležitou postavu. Své scény má začít natáčet v listopadu. Jakou malou a důležitou postavu stvární zdroje neuvádějí, no začínají se objevovat spekulace o možném dospělém Grindelwaldovi. Rade si pro zajímavost zahrál v blockbasterech jako Batman začíná a Mission: Impossible II.
zdroj: úprava ze stránky www.priori-incantatem.sk

Zábavný park otevřen v listopadu 2010!

26. května 2009 v 19:17 | Hermiona Grangerová |  Zajímavosti
Podle nejnovějších informací z výstavby cestovního ruchu Pow Wow American Tourism by měl být zábavný park s tématikou Harryho Pottera na Floridě otevřený v listopadu 2010 - při příležitosti premiéry 1. části Relikvií smrti. Zároveň je však doplněno, že prenzentace parku bude jednou z ústředních tém výstavy příštího roku, která se obdobně uskuteční v květnu.

Jedna nová fotka z výstavy:
zdroj: úprava článku od priori-incantatem.sk

Fotky z lesa Swinley!

26. května 2009 v 19:12 | Hermiona Grangerová |  Fotky z natáčení HP7
Podle informací by se mělo natáčení Relikvií smrti přesunout do lesa Swinley. Dokazuje to několik fotografií které najdete v celém článku. Prozatím se sice neví kdy se co bude natáčet ale jsou zde jisté dohady o "létajících" scénách, což dosvědčuje zelený jeřáb který se využívá na podobné scény v kombinaci se zeleným pozadím.


20. design TRIO

25. května 2009 v 19:35 | Hermiona Grangerová |  Designy blogu
Téma: TRIO
Barvy: olivově zelená, krémová, tmavě zelená
Datum zveřejnění: 25.5. 2009
Spokojenost v procentech: 100%

A je tu další - už 20. design tohoto blogu, tentokrát na téma Trio. V záhlaví najdete fotky z photocallu k Fénixou Řádu z Londýna a myslím že ty fotky se opravdu povedly. Právě kvůli tomu jsem vybrala do záhlaví právě tyto fotky...přijde mi že to triu moc sluší a prostě z těch fotek vyzařuje možná něco jako jejich přátelství :D V pozadí záhlaví můžete vidět i slavný Big Ben a myslím že celková změna barvy z růžové do zelené blog prospěla. Jinak jak už je zmíněno, děsign je sladěn do zelené, v okrajích najdete i krémovou stejně tak jako i u barvy písma a do menu po čase opět přibyly avatary. Jinak je menu na levé straně tak doufám že vám to nebude dělat potíže. No, dost už keců, snad jen že mě se osobně design líbí, opět jsem vsadila na box na menu a box na text a musím říct že takhle se mi to zdá přehlednější - takže u mě takových 100% :DD

Náhled:

Scany Emmy z magazínu Candy! (červen 2009)

25. května 2009 v 15:18 | Hermiona Grangerová |  Fotogalerie Emm
Objevil se scan z obálky magazínu Candy pro měsíc červen v roce 2009, na kterém můžete vidět neznámý photoshoot Emmy!


Ceny za 2. Rychlobleskovku

24. května 2009 v 14:46 | Hermiona Grangerová |  Ceny
Tak bych se opravdu chtěla omluvit že ty ceny zveřejňuju až teď ale málem jsem na tu bleskovku úplně zapomněla...no doufám že vám nevadí že pro tentokrát jsem je nevyráběla já ale spíš jsem je jen dotvořila na stránce www.caption.it. San se vám aspoň trochu líbí ;)
Děkuju všem za účast v bleskovce...

Picture Captions
Picture Captions

Picture Captions
kuk v cč...

19. design with Emma Watson

24. května 2009 v 12:49 | Hermiona Grangerová |  Designy blogu
Téma: Emma Watson
Barvy: růžová, bledě modrá, zelená
Datum zveřejnění: 13.5. 2009
Spokojenost v procentech: 80%

Tak tenhle design byl jen tak narychlo a prostě já nevim už mi přišel ten s Evannou trošku...tmavý :D
No vsadila jsem opět na kombinaci růžové s nějakýma těma barvama jako je bledě kodrá či zelená no a nevim nevim. Někteří možná nejste takoví obdivovatelé růžové barvy...ale tak někdy neuškodí :D Takže design je už aspoň po nevímkolikáté s fotkama Emmy Watson tentokárt myslim z Polo day no a asi tady nevydrží moc dlouho protože se chystám vyrobit novej. Ne že bych s ním nebyla moc spokojená, jen mi přijde příliš jednoduchý a s divnými barevnými kombinacemi tak asi proto těch 80 %. Jinak bych chtěly podotknout že jsem konečně z horního volitelného boxu odstranila ikonky a vyřešila to normánlíma odkazama, tak snad se v tom vyznáte...no a ta zelená v kobinaci s růžovou se mi celkem líbí :)