Duben 2009

Nové video z Potter výstavy v Chicagu!

30. dubna 2009 v 20:52 | Hermiona Grangerová |  Zajímavosti
zdroj: oclumencia.com.br

Princ dvojí krve favoritem letní sezóny!

30. dubna 2009 v 20:49 | Hermiona Grangerová |  Zajímavosti o filmu HP6
Filmoví fanouščci předpokládají, že Harry Potter potvrdí pravidlo vysokých zisků i v následující letní filmové sezóně. Podle nejnovějšího průzkumu portálu Moviefone.com až 60% respondentů očekává, že se film Harry Potter a Princ dvojí krve stane nejziskovějším filmem letošní sezóny. "Pro Harryho Pottera to bude velké léto, lidé ho absolutně milují, vypadá to tak, že ostatním filmům zůstane z celého zápasu jen oddechový čas," přirovnává šéfredaktor Scott Robsons z Moviefone.com.


Šestému Harry Potterovi budou během léta konkurovat hlavně Star Trek, X-Men Origins: Wolverine, Transformers: Msta poražených, Terminátor Salvation. Na Slovensku zřejmě svede největší souboj o diváka s nejnovější Potterovkou Doba ledová 3.

zdroj: úprava článku od www.priori-incantatem.sk
Čtyři nové postery dvojic k Princi!!

30. dubna 2009 v 20:36 | Hermiona Grangerová |  Plakáty k HP6
Objevily se čtyři nové postery k filmu Harry Potter a Princ dvojí krve. Jsou to opět plakáty s dvojicemi např. jako Harry a Draco, Brumbál a Snape, Ron a Šedohřbět nebo Hermiona a Křiklan.
Plakáty jsou podobně graficky zpracovány jako ty k Vězni z Azkabanu.

zdroj: oclumencia.com.br

Photoshoot v lepší kvalitě z Interview magazine (2009)

30. dubna 2009 v 17:15 | Hermiona Grangerová |  Fotogalerie Emm
zdroj: emma-watson.cz

Photoshooty z Bravo Otto Awards (2004)

30. dubna 2009 v 17:10 | Hermiona Grangerová |  Společné fotky tria herci


zdroj: emmaw.net

Scan z photoshootu Tatler (2007)

30. dubna 2009 v 17:05 | Hermiona Grangerová |  Fotogalerie Emm
zdroj: emma.si-eternal.com

Photoshooty tria z Teen Vogue 2007

30. dubna 2009 v 17:00 | Hermiona Grangerová |  Společné fotky tria herci
Tak některé fotky jsou i v lepší kvalitě než byly, tak je sem dávám všechny ;)


zdroj: emma.is-eternal.com

Fotky a video ze stavby Lasturové vily!

29. dubna 2009 v 21:23 | Hermiona Grangerová |  Zajímavosti o filmu HP7
Video od fanoušků z místa výstavby kulis

no nevim jak vám, ale mě ta vila připomíná něco jako Perníkovou chaloupku...no a pokud jste si všimli, podle všeho je střecha sestavena z mušlí :))

zdroj: snitchseeker.com

Dan o scénách a spolupráci v Princi!

29. dubna 2009 v 21:17 | Hermiona Grangerová |  Články o Danovi
Mohli jste si všimnout zveřejněného rozhovoru s Emmou Watson, no a stejný zdroj, Wizard Universe, přináší další nový interview, tentokrát s Danem Radcliffem. Hovoří podobně jako Emma, nejvíce se i jemu líbily famfrpálové scény.

V celém článku čtěte více!

Video z exhibice v Chicagu+popis muzea!

29. dubna 2009 v 21:07 | Hermiona Grangerová |  Zajímavosti

A teď následuje skvělý článek ze stránky www.priori-incantatem.sk (sice ve slovenštině, přesto skvělý ;) ve kterém se dozvíte mnoho podrobností o zítřejší výstavě...!
↓↓↓
V pokračovaní článku si môžete prečítať popis rôznych predmetov, kde boli použité a iné dôležité pokyny hlavne pre tých, ktorí sa chystajú múzeum navštíviť.

Nové fotky z Potter výstavy v Chicagu

29. dubna 2009 v 20:58 | Hermiona Grangerová |  Produkty z Harryho Pottera
• Tak jak už možná víte, Potter exhibice se koná právě zítra v Chicagu a vy máte možnost shlédnout další fotky z tohoto muzea...

zdroj: fotky od snitchseeker.com

Matthew začne natáčet Relikvie smrti v říjnu!

29. dubna 2009 v 20:48 | Hermiona Grangerová |  Články Matthew
Na Calgary Comic and Entertainment Expo v Kanadě potvrdil Matthew Lewis svou účast ve filmu Harry Potter a Relikvie smrti II., ve kterém už klasicky bude hrát Nevillea Longbottoma. Své scény byl měl začít natáčet v říjnu.
Matt se také zmínil, že ve filmu by měla vystupovat i Nevilleova babička, kterou by si ráda zahrála Judi Dench. Prý by také jeho postava měla být štíhlejší, rozlobenější a více rock and rollová.

,,Mým největším přáním ohledně sedmé knihy bylo, aby Neville zabil Bellatrix, ale to opravdu není jeho styl."

zdroj: překlad od priori-incantatem.sk

Fenrir Šedohřbět potvrzen i pro Relikvie smrti!

29. dubna 2009 v 20:43 | Hermiona Grangerová |  Postavy z HP7
Herec Dave Legen, kterého poprvé uvidíme v Princi dvojí krve jako terorizujícího vlkodlaka Fenrira Šedohřbeta, si tuto úlohu zopakuje i v Relikviích smrti. Potvrdila to jeho agentura Andrew Manson Personal Management, Ltd: "Dave momentálně natáčí film Centurion a v blízké budoucnosti bude natáčet závěrečný film Harry Potter série, ve kterém stvární postavu Fenrira Šedohřbeta."
zdroj: překlad a úprava od priori-incantatem.sk

Herecké obsazení do sedmé Potterovky!

29. dubna 2009 v 20:31 | Hermiona Grangerová |  Postavy z HP7
Herecké obsazení závěrečného filmu Harry Potter a Relikvie smrti za poslední hodiny přibyly dvě nové tváře:

První můžeme klidně nazvat staro-novou. Účast v posledních filmech potvrdil herec John Hurt, který si po osmi letech opět zahraje výrobce hůlek, pana Ollivandera. V posledním filmu se stává velmi důležitým pro obě strany čarodejnické veřejnosti. "Ano, přijde to tento rok," řekl John na téma natáčení HP7 před premiérou svého nejnovějšího filmu Englishman.

Druhou - zcela novou tváří v Potterovkách - bude herečka Jeanne Gold. V Relikviích smrti I. ji uvidíme jako mudlovskou číšnicí v londýnské kavárně, do níž se hlavní trio uchýlí po náhlém odchodu ze svatby Billa s Fleur a v níž hlavních hrdinů napadnou smrtijedi. Před touto scénou ve filmu uvidíme běh Harryho, Hermiony a Rona po londýnských uličkách, který se natáčel minulý týden.

Více v článku.

Emma o lásce, zklamání a režiséru Davidu Yatesovi!

29. dubna 2009 v 20:29 | Hermiona Grangerová |  Články o Emm
Wizard Universe se tak, jako každý časopis na světě, snaží zachytit jednoho z herců, aby odpověděl na několik otázek ohledně nejočekávanejšieho kinového trháku Prince dvojí krve. Emma Watson odpověděla: "Nejlepší bude, když se Ron snaží chytat v bráně, a za jeho zády Hermiona s Levandulí doslova bojují ..."

Kdy pro Hermionu nastane v šestém filmu její největší okamžik?
"V šestce je novou postavou Levandule, která si umínila vtisknout se mezi Hermionu a Rona. Pokazila jejich celý vyvíjející se vztah, který probíhal již od prvních filmů pred mnoha lety. Hermiona je poměrně dost citlivá. Ve filmu je mnoho scén, kde dokáže ignorovat Levanduli, je to velmi zábavné. Ona je vlastně úplným opakem Hermiony, takže je to komické, zároveň však i smutné. Hermiona je trochu citově navázána na Rona, který jí přestal věnovat pozornost. "

Myslíte si, že fanoušci budou spokojeni se shodností filmu s knihou?
"Doufám, že ano. Tak blízko jsme se drželi knižní předlohy, až je to zcela reálné. Nikdy při předchozích filmech jsme však ale nedostali oficiální stížnost, že se film vůbec nedržel knihy. Ja osobne jsem velký fanoušek této série knih. Každou jsem četla nejméně pětkrát a při šestce jsem nepostřehla velké úpravy. "

Když si vzpomenete na časy, kdy se Princ natáčel, myslíte si, že si z toho na něco vzpomenete?
"Z čehož jsem dostávala absolutní záchvaty byla scéna na famfrpálovém hřišti a když byl Ron na koštěti. Byla to opravdu zábava. Rupert umí všechno špičkově načasovat, tak to má být, a proto je považován za velkého komika. Nejlepší bude, když se Ron snaží chytat v bráně, zatímco za jeho zády Hermiona s Levandulí doslova bojují.
Scéna, kdy zemřel Brumbál se natáčela v jednu mrazivou noc, všichni jsme pomrzli ale bylo to smutné, opravdu. "


Na závěr se Emma ještě pro časopis vyjádřila také o režisérovi Davidu Yatesovi.
Ten musí mít z Emmy radost. ;)
"Bylo velmi zábavné pracovat do pátého filmu vždy s jiným režisérem. Každý dal do filmu něco jiného, něco své, jiný lusk. Musí se však uznat, že David Yates, i když od pětky s námi zůstal až dokonce, je velmi dobrý, zábavný a předvedl opravdu kus práce, ukázal co v něm je a za úspěch bojoval ze všech svých sil. Ve filmech učinil nejvíce změn a přinesl nejvíce kreativních nápadů, za to si ho velmi vážím.

zdroj: překlad a úprava článku od priori-incantatem.sk

Design s Twilight pro Emmush

28. dubna 2009 v 14:17 | Hermiona Grangerová |  Design for you
záhlaví: klik
rozměry: 460x780 pixelů

zápatí: klik
rozměry: 200 pixelů

Stránka: pozadí stránky - #1B7F97
písmo na stránce
písmo: #86BFC6
odkazy: #1A4765
aktivní odkazy: #79B2BE

v menu je písmo stejné a pozadí menu je stejné jako u stránky...

náhled designu:

avatary:Tak snad se ti líbí :)

Návštěvnost za 20.4. - 26.4. 2009!

27. dubna 2009 v 16:48 | Hermiona Grangerová |  Návštěvnost blogu
Navstevnost za minuly tyden (20.4. 2009 - 26.4. 2009) je:
Pondeli: 48
Utery: 51
Streda: 53
Ctvrtek: 48
Patek: 41
Sobota: 69
Nedele: 90

Celkem: 400

No téda...za tu neděli moc díky! A vůbec celej tejden byl téměř vždy přes čtyřicet za den...děkuju :)
David Yates: Princ bude "o sexu,lektvarech a rock "n" rolu"

27. dubna 2009 v 16:46 | Hermiona Grangerová |  Zajímavosti o filmu HP6
Ve Velké síni bradavické školy čar a kouzel je snídaně v plném proudu, stoly jsou naložené salámy a tousty a neformálně oblečení studenti snídají a baví se. Ron Weasley (Rupert Grint) vstupuje do dveří, oblečen v rudě-zlatou famfrpálovou výzbroj a nervózně se rozhlíží po místnosti.

Vstoupí. Přátelé ho plácají povzbudivě po zádech zatímco prochází centrální uličkou. "Hodně štestí, Rone!" "Spolíháme na tebe, Rone!" "Mám vsazený dva galeony na Nebelvír!"


Obrovský kluk si stoupne Ronovi do cesty. Oba chvíli přešlapují ze strany na stranu, jak mu velký kluk schválně znemožnujě postup, a tak se Ron musí protáhnout, aby se mohl dostat ke svému stolu.

"STŘIH!"

Je leden 2008 a jsme na place filmu Harry Potter a Princ dvojí krve, který se natáčí v Leavsdenských filmových studiích, dlouhodobém "domově" potterovských filmů. Malé skupině novinářů bylo dovoleno pozorovat natáčení.

Kromě toho, že jsme se mohli účastnit scény, ukazující Ronův debut jako hráče famfrpálu, jsme se posadili a mluvili s režisérem Davidem Yatesem o 6. filmu, který vtrhne do kin 15. července. Následuje upravéná verze rozhovoru ze stránky potterweb.cz:

18. design with Ev Lynch

27. dubna 2009 v 16:38 | Hermiona Grangerová |  Designy blogu
Téma: Ev Lynch (photoshoots)
Barvy: tmavě modrá, oranžová, krémové..
Datum zveřejnění: 27. 4. 2009
Spokojenost v procentech: 98%

Tak opět nový design :)
Ten zelený už mě štval :D Tenhle je trochu jinak barevně sladěný a navís s herečkou se kterou jsem zde na blogu design ještě neměla. Vybrala jsem si Evannu Lynch, právě proto, že mě už nebavilo pořád dělat designy s triem, či s Emmou nebo podobně a s Evannou...ta má skvělý photoshooty a prostě mě to tak napadlo. Nejdřív jsem myslela že by to mohl být další wall ale pak se mi zalíbil a tradá...je tu už 18. design v pořadí na tomhle blogu. I když ikonky z menu v horním volitelném boxu zůstávájí stejné (zkoušela jsem to měnit ale vždy je pozadí těch ikonek černé a stejně už asi brzy dám zas nějak trochu normálnější menu bez ikonek...) s bílým písmem a trochu míň čitelné, pokud vám to nepůjde jako že né přečíst tak si na to normálně najeďte kurzorem a ukáže se co j to za rubriku. Jinak je design po té zelené takový klidný a pro mě je to pěkná změna ;)

Náhled:

V Austrálii všechny potterovky na plátně!

27. dubna 2009 v 15:19 | Hermiona Grangerová |  Zajímavosti o filmu HP6
Na vystupňování očekávání před uvedením Prince dvojí krve síť kin Hoyts Cinemas připravila pro fanoušky HP skutečnou lahůdku: znovu si budou moci na velkém plátně shlédnout všechny Potterovky!

• Kámen mudrců - od 11. června
• Tajemná komnata - od 18. června
• Vězeň z Azkabanu - od 25. června
• Ohnivý pohár - od 2. července
• Fénixův Řád - od 9. července

Australská premiéra Prince dvojí krve je momentálně naplánována na 15. července.

zdroj: úprava článku od priori-incantatem.sk