Únor 2009

Nápad..?

27. února 2009 v 19:17 | Hermiona Grangerová |  →Moje kecíky
Tak se po delší době hlásím :))
Nědko by si řekl co po delší době, no jenomže dneska jsem něco přidala po čtyřech dnech co jsem tu nebyla :D
Není to zrovna můj rekord ale každopádně jsem si všimla hned několika novinek a tak jsem je sem dneska už prostě dát musela. Během týdne jsem se moc na počítač nedostala, nebyl čas, hlavně kvůli učení, to víte ta škola...přesto dneska je oátek tak se chvíli stržet můžu :)
Všimla jsem si že dost zanedbávám SB♥ takže bych se tímhle chtěla trošku omluvit, opravdu, když už jsem na tomhle počítači tak mi přijde důležité přidat novïnky, protože od toho jsem si tenhle blog asi založila a SB, k těm se ženu jakmile můžu takže opravdu...chci se omluvit pokud to tak někdy nevypadá, nebo prostě na blogu ode mně nenacházíte komentáře...
K některým SB chodím tak moc ráda, že přijdu a jen tak bloumám stránkou a prostě komentář ne a ne napsat nebo na to zapomenu a jdu bloumat dál, toho si radši nevšímejte :D
Pak mě jen tak napadlo - to teda ještě není ten nápad o kterým se zmiňuju už v názvu článku - jakej názor máte na majitelku tohoto blogu - teda mě :D
Chtěla bych vědět co si myslíte...někdy to pomůže, poznala bych co vám na mě vadí nebo tak.
Samozřejmě je to asi těžký říct, ale tak nevim třeba že jsem nespolhlivá a nedochvilná :D to by jste mohli zjistit z toho jak píšu články xD Tak když tak napišt do komnetářů.
Jinak teď už k zmiňovanému "nápadu"...

Už nad tím trošku dešlí dobu přemýšlím, a prostě jsem došla k taovému závěru, že tenhle blog je něco jako okopírovaná stránka....prostě to, co najdete tu, najdete na několika dalších a mnohem lepších blocích než je ten můj. Chápu, blog není o tom, aby bavil ostatní ale aby bavil mě :D teda ze začátku jsem si to takhle myslla, ale už mi došlo, že prostě nejdě aby na můj blog chodilo víc lidí, když na něm mám to, co se děnně objeví na 20 dalších blocích, ba i na více...
Proto jsem přišla s takovým nápadem...no, že bych tenhle blog trošku předělala. Už jsem tohle sice slibovala asi před Vánoci nebo už si nevzpomínám, ale vim že jsem tu chtěla udělat pořádek.
Teď to asi přijde...teda asi...rptožoe bych chtěla znát váš názor. Nevim, jestli by jste sem chtěli dál chodit, hlavně vy moje SB, kdyby se tenhle blog přesměroval hlavně na HP grafiku a pak kde tu na nějaké nové informace ohledně tří zbývajících filmů Harry Potter, které se "co nevidět" objeví v kinech...
Pak je tady jště možnost, že by tohle menu, co teď mám - ano tohle sáhodlouhé menu :D - objevilo v mém menu pod odkazem old menu a vlastně by jste si na mým blogu našli vše jak dotěď s výjimkou toho, že by tady spíš přibývalo asi víc grafiky a už by se ode mě nemělo očekávat taková aktualizace ohledně novinek...
Tenhle nápad možná některé z vás nepřěsvědčí, no nebo npřesvědčí nikoho, každopádně mě celkem zaujal, protože já už prostě nevim...stejně když ty novinky přidám později, na blocích už je všichni mají a přidávat je vždy nejčerstvější na to opravdu pořád čas není :(
Tak kdo se z tohohle článku dostal až sem, chci mu pogratulovat a hlavně poděkovat :D protože nevim jestli bych já sama tohle chtěla číst...přesto kdo to přečetl, chtěla bych poprosit, aby jste napsali jkýsi svůj názor na cokoli co v tomhle článku zmiňuju...
Moc děkuju :)


Ps: ještě bych chtěla poprosit, jsem už ve třetím kole v SONC s celebritou Emmou Watson, takže pokud si myslíte, že je to skvělá herečka tak jako já :D tak pro ní můžete hlasovat tady!
Všem kdo hlásnou moc děkuju, vypadá to, že to bude možná naposled :)

Harry Potter, nebo Iron Man?

27. února 2009 v 18:52 | Hermiona Grangerová |  Zajímavosti
Předvečer jsme vás informovali o oficiálním datu premiéry filmu Harry Potter a Relikvie smrti: Část 2, který WB určili na 15. 7. 2011. Zajímavostí přitom je fakt, že ve stejný den bude mít premiéru i filmové zpracování komiksu The Avengers, který je vlastně nepřímým pokračováním série Iron Man.

Podle analytika Jeffa Bocka to zřejmě není náhoda. Studio Warner Bros. totiž dosud zveřejnilo jen pět přesných dat svých filmových premiér, takže je velmi pravděpodobné, že chce svést záměrný souboj o diváka a oslabit dary potencionální letný trhák The Avengers, který uvede společnost Paramount.

Kdo tedy zvítězí v tomto souboji dvou filmových studií? Vyvolený čaroděj Harry Potter, který se konečně setká v rovném souboji s Lordem Voldemortem? Nebo komiksový Iron Man se svým týmem superhrdina?
Hlasovat můžete na této stránce.

zdroj: (c) harrypotter-world.blog.cz

Nové rekvizity na výstavu do Chicaga

27. února 2009 v 18:48 | Hermiona Grangerová |  Produkty z Harryho Pottera
zdroj: snitchseeker.com

Fotka Emmy s fanouškem

27. února 2009 v 18:42 | Hermiona Grangerová |  Fotogalerie Emm
zdroj: emma-watson.cz

Další photoshooty pro Vs. Magazine

27. února 2009 v 18:41 | Hermiona Grangerová |  Fotogalerie Emm

free image host free image host free image host free image host
zdroj: emma-watson.cz

Photoshooty Emmy PRO vS

27. února 2009 v 18:40 | Hermiona Grangerová
free image host free image host free image host free image host

Emma na London Fashion Week (2009)

27. února 2009 v 18:37 | Hermiona Grangerová |  Fotogalerie Emm
imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com
zdroj: emma-watson.cz
(c) by adamraakcinjedorac.blog.czRupert v časopisu BLAG (2009)

27. února 2009 v 14:31 | Hermiona Grangerová |  Fotogalerie Ruperta
Rupert Grint poskytl nový rozhovor a photoshoot s magazínem Blag,pro podporu svého nového filmu Cherrybomb!V celém časopise je mu věnováno 20.stránek plus také obálka.
článek-zdroj: harrypotter-world.blog.cz
fotka-zdroj: snitchseeker.com

Obchod z Prasinek na Floridě!

27. února 2009 v 14:29 | Hermiona Grangerová |  Zajímavosti
zdroj: priori-incantatem.sk

Nick Moran jako nová postava v Relikviích!

27. února 2009 v 14:27 | Hermiona Grangerová |  Postavy z HP7
Objevila se nová fáma týkající se hereckého obsazení pro film Harry Potter a Relikvie smrti. Údajně by jsme v něm měli vidět britského herce Nicka Morana v úloze blíže neurčené záporné postavy. Podle portálu Metro herec mluvil o své nové úloze na Global Cool London Fashion Week v Londýně.

Objevila se taky spekulace, že by si mohl zahrát podvodníka Mundunguse Fletchera nebo slvného čarodějníka Grindelwalda. Tato informace není potvrzena!

zdroj+překlad, úprava
Menší nehoda v zábavném parku

27. února 2009 v 14:21 | Hermiona Grangerová |  Zajímavosti
V sobotu, 21. ledna, se v Kouzelném světě Harryho Pottera, který se ještě pořád vybudovává a spuštěn bude až příští rok na Floridě, v Orlandu, stala menší technická nehoda. Příčinou byl unikající plyn, takže museli nejen přerušit stavbu, ale i evakuovat návštěvníky z nedalekých atrakcí. Unikání se již zastavilo a stavba pokračuje dál.

zdroj+překlad, úprava

Datum premiéry druhé části Relikvií!

27. února 2009 v 14:14 | Hermiona Grangerová |  Zajímavosti o filmu HP7
Warnes Bros oznámilo,že druhá část posledního dílu Harryho Pottera s podtitulem Relikvie smrti,vyrazí do kin 15.července 2011,tedy téméř 8 měsíců po uvedení prvního dílu,který bude uveden 19.listopadu 2010.
Filmy jsou v současné době teprve v produkci, která bude pokračovat cca od dubna do května 2010.
zdroj: harrypotter-world.blog.cz

První vydání Kamene mudrců v aukci!

27. února 2009 v 14:12 | Hermiona Grangerová |  Úspěchy
U brožovaného výtisku prvního dílu HP a Kámen Mudrců,to vypadá ,že se bude prodávat téměř za 2000 dolarů!Pre-aukce v současné době probíhá online na Heritage Auction Galleries v texaském Dallasu od 6-7.března 2009.Pouze 200 verzí této knihy jsou v oběhu.

zdroj: harrypotter-world.blog.cz

Promítání Cherrybomb v Belfastu - potvrzeno!

23. února 2009 v 18:52 | Hermiona Grangerová |  Články o Rupertovi
Je oficiálně potvrzeno, že Cherrybomb se bude promítat na filmovém festivalu v Belfastu, Irsku. Akce se bude konat od 24.března a potrvá do 4.dubna. Detaily o vstupenkách a jiné budou postupně zveřejňovány od 24.února. Nakonec je nepravděpodobné, že Rupert Grint se festivalu zúčastní, tak jako říkal na berlínském festivale, protože v té době bude mít závazky k natáčaní Relikvií smrti v Londýně.

zdroj: hermionaweasley.blog.cz

First look k Princi je tady!

23. února 2009 v 18:42 | Hermiona Grangerová |  Trailery k HP6
Jde o jedno a to samé video, které se objevilo přednedávnem ale ve špatné kvalitě. Jedná se o ukázku dlouhou přes dvě minuty a promítalo se už v Regal Cinemas, jak už je nám známo odminula.
V ukázce se objevuje hned několik nových scén. Už ze zmíněného nekvalitního traileru si můžete vzpomenout např. na Bellatrix ve velké síni, kterou v téhle ukázce můžete vidět dokonale zmizet, nebo na pár záběrů tria z pozemků, či Harryho s Hermionou ve společenské místnosti, nebo v knihovně. Dále pak můžete vidět pár nových scén z hodiny lektvarů, s Brumbálem u myslánky, scénu s polibkem Ginny a Harryho či Levandule s Ronem. Můžete také zachytit útok Hermioniných ptáčků na Rona, Harryho běžícího přes rozsáhlé školní pozemky pár záběrů z útoku Malfoye na Harryho, nebo scénu z hořícího Doupěte či famfrpálového zapásu. Video je navíc protkané krátkými rozhovory s představitely tria - Danielem Radcliffem, Rupertem Grintem a Emmou Watson, dále pak s Davidem Yatesem nebo Davidem Heymanem.


Na video se můžete také podívat na tomto odkazu.

zdroj: potterweb.cz
článek (c) by Hermi

Mini klip k Princi na odevzdávání Oscarů!

23. února 2009 v 18:27 | Hermiona Grangerová |  Trailery k HP6
Před týdnem se vyskytla informace o možnosti uvedení nového klipu k filmu Harry Potter a Princ dvojí krve na konci 81. ročníku odevzdávání amerických filmových cen Oscar v LA. Tato informace se nakonec potvrdila a v závěru byl uvedený osmi sekundový klip ze šesté Potterovky jako součást sestřihu různých filmů.

Zahrnoval však jen několik už viděných scén, především záběry s myslánkou, Brumbála a Harryho v jeskyni, famfrpál (Ginny a Ron), útok Draca Malfoye na Harryho v Bradavickém expresu a Rona s Hermionou v nebelvírské spolčenské místnosti. Podívat se na něj můžete pod tímto textem

zdroj+překlad, úprava

Dva scany s Emmou z Brava

21. února 2009 v 17:29 | Hermiona Grangerová |  Fotogalerie Emm
zdroj: suziinblog.blog.cz

Dneska slaví Alan Rickman!

21. února 2009 v 17:15 | Hermiona Grangerová |  Narozeniny postav
Dnes, 21. února slaví své 63. narozeniny herec Alan Rickman!
Pro nás je hlavně známý svou rolí v Harry Potterovi, kde stvárňuje postavu učitele lektvarů - Severuse Snapea. Přesto má už Alan na kontě více než 60 divadelních her, 30 filmů a více než 10 seriálů. Jak už jistě víte, můžeme se na něj těšit i v šestém pokračování Harry Potter série - Princ dvojí krve.
Přeji vše nejlepší!

Cena za 1.místo v Chall (avatar)

21. února 2009 v 14:22 | Hermiona Grangerová |  Moje cenky
Tak jsem se přihlásila do Challenge s tímto avatarem s Miley Cyrus:

A vyhrála jsem první místo:
Děkuju :)

Screenery z MTV ukázky!

21. února 2009 v 14:19 | Hermiona Grangerová |  Fotky z filmu HP6
Na pár nekvalitních screenerů z MTV ukázky k Princi se můžete podívat v celém článku.