Leden 2009

Design pro Týnu (Princ dvojí krve-TRIO)

31. ledna 2009 v 18:37 | Hermiona Grangerová |  Moje výroba

Tak tenhle design jsem nastavovala rovnou na blog. Blog se zatím jen rozjíždí, tak přeju mnoho štestí! (click)

Diplomy za bleskovky

31. ledna 2009 v 18:28 | Hermiona Grangerová |  Moje cenky
jsou krásný, oba doufám, že jsem ten druhej na blog už nepřidávala... :D

Design pro Rose (Emma Watson)

31. ledna 2009 v 18:24 | Hermiona Grangerová |  Moje výroba
Design si Rose přeje nastavit sama, tak níže v článku Rose, máš vše co budeš k nastavení potřebovat. Co znamená: kódy na barvy, rozměry, samotné záhlaví, pozadí menu a stránky...
Doufám, že ti design nebude dělat žádné potíže, pokud by se něco přeci jenom vyskytlo, tak se ozvi, ráda ti pomůžu ;)

Pár objednávek na designy

31. ledna 2009 v 15:10 | Hermiona Grangerová |  →Moje kecíky
Tak si tu dělám spíš pro přehlednost seznam objednávek na designy a postupně si k nim budu připisovat, který už mám a který ještě ne...

Siriuska - design z Prince dvojí krve
Rose - design s Emmou Watson
Léňa a Jája - design s Harry Potterem (hlavně s Emmou)
Tína - design s triem (barva: šedo-růžová)
Týna - design z Prince dvojí krve (barva: do hněda)

Tak jdu vyrábět designy ;)

Design s Twilight (Leňa a Jája) a s Avril (Ginny W.)

31. ledna 2009 v 14:53 | Hermiona Grangerová |  Moje výroba
Tak sem až dens zveřejňuju dva designy, jeden pro Léňu a Jáju s Twilight a druhej pro Ginny Weasleyovou na její druhej blog, se zpěvačkou Avril Lavigne.

Náhled na záhlaví s Twilight: CLICK
Avatary k designu:

Náhled na záhlaví s Avril Lavigne: CLICK
Avatary k designu:Tak holky, pokud chcete abych vám designy nastavila na blog, musíte mi poslat heslo např. do autorova profilu, nebo na mail hermigrangerova@seznam.cz!
Pokud si designy chcete nastavovat sami, klidně, jen vám napíšu článek s rozměry, obrázky a kódy na barvy aby jste si nastavili design podle toho jak byl vyroben.
Děkuju za pochopení a tohle platí pro všechny, co si u mě nechají designy vyrábět.
Hermi :)

Dan v NY v Sardi's restaurant

30. ledna 2009 v 10:49 | Hermiona Grangerová |  Fotogalerie Dana

Daniel Radcliffe společně se svým kolegou ze hry Equus, Petrem Shafferem navštívili Sardi's restaurant v New Yorku, která je známá hlavně díky karikaturám slavných osobností, které zdobí zdi restaurace. Právě kvůli takovéto karikatuře Daniel navštívil tuto restauraci. Byla totiž zpracována jeho karikatura, která bude pověšena vedle ostatních karikatur slavných osobností.

Fotka zdi z restaurace, plné karikatur


(zdroj: google.com)


Na pár fotek Daniela z této restaurace, i s jeho karikaturou, se můžete podívat v pokračování článku ↓

Nová fotka z Cherrybomb

30. ledna 2009 v 10:16 | Hermiona Grangerová |  Fotogalerie Ruperta
zdroj: snitchseeker.com

Nová fotka Minervy z Prince

29. ledna 2009 v 21:26 | Hermiona Grangerová |  Fotky z filmu HP6
Přijde mi, že tahle fotka se už objevila dřív ve větší kvalitě i s logem WB, teď je tu ale i tato...
zdroj: harrypotter-world.blog.cz

Kaskadér vážně zraněn během natáčení Relikvií!

29. ledna 2009 v 21:23 | Hermiona Grangerová |  Zajímavosti o filmu HP7
Pětadvacetiletý dablér Daniela Radcliffa byl včera zraněn na natáčení Relikvií smrti. Nehoda se stala při natáčení létající scény s velkým výbuchem v Leavesdenských studiích (zřejmě Harryho přesun na začátku filmu, kapitola sedm Potterů).
Nehodu zavinila samozřejmě exploze, která způsobila, že se herec zřítil a tvrdě dopadl na zem, kde se nehezky poranil. Po tomto incidentu byl převezen do blízké nemocnice. Dablér podle všeho utrpěl zranění zad a nohou, není jasné, zda-li nezůstane ochrnutý. I přes toto všechno každý z týmu doufá v jeho uzdravení.

zdroj: potter.web.cz

Super návštěvnost! :)

29. ledna 2009 v 15:14 | Hermiona Grangerová |  →Moje kecíky
Teda, já nestačim koukat! Návštěvnost je opět přes 500 za týden a během dne je tu najednou i 10 lidí! :)
Jsem všem moc vděčná, že chodíte na můj blog a přidáváte komentáře. Bez návštěvníků by blogování prostě nebylo ono...
No prostě nemám slov! Jsem nadšená a ještě k dnešnímu vízu...které se mimochodem docela vydařilo, mám jen jednu dvojku jinak samý jedničky :P doufám že vy jste na tom taky dobře a vysvědčení vám nenadělalo žádné problémy ;) Dneska je pro mě prostě skvělj den... :)

Talíř Emmy z aukce!

29. ledna 2009 v 14:54 | Hermiona Grangerová |  Články o Emm
Už dříve jsem na blog zvřejňovala článek o aukci, které se Emma účastnila. Šlo o vytvoření designu talíře. Přesněji talíře celkově...↓


Princ dvojí krve má 140 minut!

29. ledna 2009 v 14:26 | Hermiona Grangerová |  Zajímavosti o filmu HP6
Největší filmový portál Internet Movie Database (IMDb) zveřejnil celkový čas filmu Harry Potter a Princ dvojí krve. Snímek by měl mít ve finální verzi po sestříhání čas 2 hodiny 20 minut, co z něj dělá doposud druhý nejkratší film z HP série. Napříč tomu jde v podstatě o optimální minutáž, protože knižní předloha není natolik rozsáhlá jako předlohy předcházejících dvou filmů.

Princ dvojí krve tedy určitě délkou předběhne Fénixův Řád, který měl jen 132 minut a tesně se přiblíží k minutáži Vězně z Azkabanu, který měl 141 minut.

V současnosti se čeká na oficiální potvrzení této informace distribuční společností Warner Brothers.

zdroj+překlad (c) by Hermi

Nové photoshooty Emmy z Vs. Magazine!

29. ledna 2009 v 14:20 | Hermiona Grangerová |  Fotogalerie Emm
Tak ty jsou fakt úžasný! Některý se mi moc líbí a Emma na nich vypadá trochu jako rebelka :D


Neznámá černobílá fotka Bonnie

28. ledna 2009 v 20:16 | Hermiona Grangerová |  Fotogalerie Bonnie
zdroj: verky.blog.cz

Nová fotka Emmy z London Fashion Week!

28. ledna 2009 v 20:14 | Hermiona Grangerová |  Fotogalerie Emm
Tato fotka je z Giles Deacon z roku 2008.
zdroj: mamlasek.blog.cz

Dan rozdává po Equus autogramy (25.1.2009)

28. ledna 2009 v 20:12 | Hermiona Grangerová |  Zajímavosti o Danovi
zdroj: mamlasek.blog.cz

Animace Emmy z interviewu

28. ledna 2009 v 20:08 | Hermiona Grangerová |  Animace


Nový rozhovor s Rupertem o Cherrybomb!

28. ledna 2009 v 20:03 | Hermiona Grangerová |  Články o Rupertovi
Herec Rupert Grint promluvil o své práci na Cherrybomb, o své postavě a o tom, jak hodně se tenhle film odlišuje od Harryho Pottera.

Jak se Rupert dostal k roli v Cherrybomb:
"No, dostalo se to ke mně a zamiloval jsem si scénář. Setkal jsem se v Londýně s Lisou (režisérka Lisa D'Sa´) a udělal jsem malý test. Potom jsem odletěl do Blfastu a zúčastnil jsem se několika zkoušek."

Něco o tom jak se Harry Potter odlišuje od Cherrybomb:
"Skutečně jsem si to užíval, protože je to úplně dolišný svět; všechno je takové menší. Myslím, že jsme byli Harry Potterem dost rozmazelní, protože jsme měli vše přepychové. Ale je kolm toho více čekání (v Harry Potterovi), takže preferuji rychlost filmů jako Cherrybomb. Na tom uděláš sedm scén za jeden den, jsou to skutečně rychlé dny a vše je vzrušijící - je to dobrá zábava!"

"Je to nejdospělejší věc, jakou jsem dělal a byl tu i jakýsi risk - droqy a i špetka romantiky - takže ano, je to odlišné, je to dobré, je to cool!"

Pokud si chcete přečíst celý článek, ve kterém Rupert zachází do detailů o některých scénách z Cherrybomb, o spolupráci se dvěma režiséry na jednom projektu, přípravě na Irský přízvuk a o zabarvených řasách a obočí, podívejte se sem.

zdroj+překlad (c) by Hermi


Nový rozhovr s Danem a video z Gipsy of the Year!

28. ledna 2009 v 19:52 | Hermiona Grangerová |  Články o Danovi
Britský časopis The Daily Beast přináší nový rozhovor s hercem Danielem Radcliffem, který uý téměř legendárně stvárnil ve filmech postavu Harryho Pottera. Dan se v rozhovoru vyjadřuje k témám počínajícím politikou, hrou Equus a končící názorem na Roberta Pattinsona (Cedrik Diggory).

V první části Dan komentuje zvolení Baracka Obamy za amerického rpezidenta; Obama ho nadchnul jako prezident, přirovnává ho k Martinu Lutherovi Kingovi (který prosazoval rovnoprávnost mezi černochy a bělochy) a označuje ho symbolem pokroku. Dokonce v rozhovoru veřejně Obamovi navrhnul, že pokud by měly jeho dcery zájem o prohlídku HP setu, může jim dělat soukromého průvodce.

Ve druhé části redaktor zavedl rozhovor na anglickou politku. Radcliffe se zastává toho názoru, že Anglie je natolik konzervativní země, že za premiéra tak brzy černocha nezvolí. Dále mluví o příčinách nezájmu mladých lidí o volby a svých postojech k monarchii a princi Harrymu (za nedávno zveřjněné hanlivé vyjádření a nošení nacistické uniformy na párty).

Dan vzpomíná taky svůj irsko-židovský původ a hrdost na to, že je žid a Angličan. Kromě toho poznamenal, že se bude muset zbavit amerikanizmů, které se na něj nalepily v New Yorku.

Dále mluví o svých pocitech z končící se hry Equus, která byla vůbec jeho první zkušeností s divadelním herectvím, a taky o tom, že je lepší být dětskou hvězdou v Evropě než v Americe.

Na závěr se pochvalně vyjádřil o kolegovi Robertu Pattinsonovi v spuvislosti s děvčaty. Pattinson je podle jeho slov o hodně hezčí a zřejmě pro děvčata o hodně víc okouzlující než on. Na to, aby byl sexy, prý Robrtovi stačí jen stát a mračit se, co jemu nestačí.

A pokud se chcete podívat jak Dan zpívá a tančí v soutěži Gipsy of the Year, podívejte se na následující video :)zdroj+překlad (c) by Hermi

Kavárna Nicolson na prodej

28. ledna 2009 v 19:34 | Hermiona Grangerová |  Zajímavosti J.K.R.
Prostory kavárny a restaurace v skotském Edinburgu, kde vznikla část knihy Harry Potter a Kámen mudrců jsou opět na prodej. Bývalou kavárnu Nicolson před téměř deseti lety navštěvovala tehdy úplně neznámá svobodná matka Joanne Rowlingová společně s malou dcerkou Jessicou, kde trávily dlouhé zimní večery a kde se budoucí spisovatelka skláněla nas vznikajícími čarodějnickými příběhy. Tyto časy jsou už ale dávno pryč - Joanne je dnes šťastně vdaná a časem se z ní stala milionářka, malá Jessica je už velká slečna a kavárna se změnila na bufetovou čínskou restauraci. Část prostorů al hledá nového majitele.

Současný vlastník pan Ng zamýšlí část prostorů proměnit na literární muzeum, tyto prostory se jako první snažil prodat spisovatelce Rowlingové za milion eur:
"Přemýšleli jsme o prodeji kavárny J. K. Rowlingové, protože si myslíme, že by se nemělo zapomenout na skutečnost, že první knihu napsala vlastně tady."
Spisovatelky se však zřejmě chce vyhnout nepříjemným vzpomínkám z těžkého životního období a o prostory neprojevila zájem.

Pan Ng se však nevzdává a hledá kupcem který by tohle místo změnil na turistickou atrakci vyhledávanou fanoušky Harryho Pottera. Dodává: "Jsem si jistý, že muzeum by podpořilo cestovní ruch. Je to celkem známé místo. Chodí sem hodně turistů. Hlavně z Japonska a Ameriky."

Osudy prostorů bývalé kavárny Nicolson tak zůstávají otevřeny...
zdroj+překlad, úprava (c) by Hermi
zdroj fotky: harrypotter-world.blog.cz